Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezt hogy bírják a franciák?

Ezt hogy bírják a franciák?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=1OIuHVDRrFM


Nem rég akadtam erre a videóra és az a 2 perc is elég volt amit láttam belőle...elgondolkoztam rajta,hogy mi a cigányokra panaszkodunk?Hol vannak azok,ezekhez képest?


Még régebben mesélte, egy ott élő ismerősöm,hogy milyen rossz a helyzet, illetve egy másik aki csak nyáron volt a rokonainál.Mindennaposak a gyújtogatások, motoroznak állandóan, felmennek a járdára is motorral, nem tisztelnek semmit és senkit.Ez az ismerősöm mesélte,hogy az autóját feltörték majd felgyújtották, de szerencséjére időben észrevette ,hogy gond van és kisebb károkkal megúszta,de ezzel fogadták az első nap.


A videóra visszatérve, ugyan nem tudok franciául,de gondolom a "Gangsta" szó nem azt jelenti,hogy "Dolgozni akarunk"...de nyilván,hisz Mercédesztől kezdve van ezeknek mindenféle autójuk,motorkerékpárjuk, nem szorulnak ezek segítségre.

A zászlók alapján mindannyian arabok és négerek meg gondolom a francia "cigányok" azaz a behurcolt "régi" feketék közösen rontják ott a levegőt.


Egy videó forgatására levonult az egész csürhe, szerintem ez még az avasnál is rosszabb lehet és ez csak egy blokk.

Súlyosnak látszik a helyzet...


A másik meg nem értem,hogy a francia tévé minek foglalkozik a magyarországi cigány helyzettel?Lenne dolguk a saját hazájukban is bőven. ( http://www.youtube.com/watch?v=KqCBeeEbnOQ)



2013. febr. 9. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Pontosan, ahogy mondod(az utolsó mondatban). - És te minek foglalkozol a francia dolgokkal?
2013. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

"A másik meg nem értem,hogy a francia tévé minek foglalkozik a magyarországi cigány helyzettel?"


Engem nem is érdekel mi van ott náluk!

2013. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mert Európában történik,nem is olyan messze tőlünk, és minket is hasonló probléma fenyeget.Továbbá a franciák negatívan számolnak be a magyarországi helyzetről,azaz rasszistának titulálnak bennünket, ezzel szemben én csupán afelől érdeklődöm,hogy ők miért nem tesznek semmit sem ezen problémájuk ellen?

Ill. ilyen alapon meg is lehetne szüntetni a külföldi politika alkategóriát,mert minek foglalkozunk vele?!(Más kérdezni és más negatív véleményt alkotni -mint ahogy azt a francia tévé teszi)

2013. febr. 9. 22:50
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

"Továbbá a franciák negatívan számolnak be a magyarországi helyzetről,azaz rasszistának titulálnak bennünket"


Éppen ezért érdemlik meg! Annó mikor innét is "menekültek" mennyire mocskolódtak meg ezek szerint most is aztán a sok román bevándorlót toloncolják kifelé.

2013. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy nem érdemlik meg, de én mindennek ellenére inkább a franciák pártján vagyok mintsem a videón látható dolgozni nem akaró bevándorlókkal.
2013. febr. 9. 22:57
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Ott sem szeretik ezeknek a "barnáknak" a "kultúráját".Csak a balos média próbálja beállítani úgy hogy békés együttélés , tolerancia , egyenlőség...stb.

Franciaország területén rengeteg bevándorló gettó van.Marsaille városában rosszabb a közbiztonság mint Miskolcon.Amikor oda érsz azt kérded "Ez melyik afrikai város?"


A nyugat európaiak épp úgy nem szeretik ezeket ahogy mi a cigányokat.

2013. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek igaza van h nem a magyarokkal kellene foglalkozni.pl.Strassburg büntetést szabott ki Magyarorszâgra

mert a romàk nem tudnak beilleszkedni az iskolàban .

Ők aztân feljebb valòk.nak tekintik magukat.

Sőt ha âllásinterjùn nem egy fehér francia jelenik meg

nagyon diszkrinàlnak.Kint voltam.Làttam.

2013. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg kellen az összes arab,fekete bevándorlót kicsit szorongatni,USA-ban érdekes módon sokkal jobban betudtak illeszkedni. Mondjuk oda nem is engednek be sok arabot
2013. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak arabok , muszlimok az USA-ban de mivel az USA-nak igen régóta jól működő precíz bevándorlási rendszere van oda csak a világosabb elméjű, jó szakember muszlimok mennek akik nem balhéznak.


Az USA rendszere alapból nem ez a jóléti gondoskodó segélyező állam ami rákényszeríti a beilleszkedést az idegenekre.


Meg egyébként ott igen előítéletesek az iszlám hitű emberekkel.Ha elkezdenének tüntetni hogy Shairát Chicagoba akkor tömegverekedés meg lövöldözés törne ki mivel az amerikaiak vallásosak és nem tűrnék az ilyesmiket.

2013. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 rostas martin ***** válasza:
100%
En is itt elek franciaban a franciak ugyan ezt csinaljak egy iranyu utcaban haladnak egymas fele autoval!ja es bocs a helyesirasert francia a gep nincs ekezet
2013. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!