Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az igazság a szeptember...

Mi az igazság a szeptember 11-ei merényletekkel kapcsolatban? Önmerénylet volt az egész vagy muszlim szélsőségesek akciója?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 15:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
23%

Aki az ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN figyelt a fizika órákon és értette is azt amit a tanár magyarázott az tudhatná hogy ilyen jellegű összeomlás LEHETETLEN belső robbantás nélkül


ÁLTALÁNOS ISKOLÁS ANYAG KÖNYÖRGÖM!

2013. febr. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
92%

Én nem emlékszem, hogy az általános iskolában, az épületek összeomlásával kapcsolatban bármit is tanítottak volna, ezért ez ügyben nem foglalnék állást. Azonban a nem hivatalos verzióval kapcsolatban néhány kérdés felmerül bennem.

A nem hivatalos verzió szerint: A WTC tornyait szándékosan felrobbantották. Az akció mögött az amerikai kormány áll, az ok pedig: háború kirobbantása.

A felmerülő kételyek:

1. Miért nem tűnt fel senkinek, hogy az épületek tele vannak robbanóanyaggal? És nem csak az ott dolgozókra gondolok, hanem a rendőrökre, tűzoltókra is, akik a repülőgépek becsapódása után részt vettek a mentésben.

2. Minek kelletek a repülőgépek? Csak a gond van vele (nem sikerül eltéríteni a gépet; meggondolja magát a terrorista; elvéti a célt). Egyszerűbb lett volna megismételni a 1993-as robbantást.

3. Miért kellett az épületeknek irányítottan összedőlniük?

4. Mire, vagy miért vártak a robbantók a repülőgépek becsapódása, és a tornyok összeomlása között?

4. Miért nem hallható a robbantás zaja? Lásd itt: https://www.youtube.com/watch?v=20FKED_COhw

5. Mivel győzték meg az akcióban résztvevőket, hogy békeidőben, hazai földön, saját honfitársaik megölése a nemzet számára hasznos dolog?

6. Ha háborúzni akartak, miért nem elégedtek meg valami mondvacsinált indokkal? Lásd: Irak 2003-as megszállása a vegyi fegyverek miatt, amit azóta sem találnak.

Ezért tartom hihetőbbnek a hivatalos verziót az "ilyen jellegű összeomlás LEHETETLEN belső robbantás nélkül" kijelentéseknél.

2013. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Meg volt tervezve az egész.

[link]

2014. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Iszlámista szélsőségesek akciója. Csak a figyelmet akaró, minden ellen lázadó típusú emberek próbálják a tényeket cáfolni.
2019. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
43%
Valahol olvastam,hogy egy CIA ügynök,a halálos ágyán beismerte,hogy az USA csinálta az egészet.Nem tudom mennyi a valóságtartalma,az álhírek korában,de mindenesetre olvastam róla.
2020. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!