Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A japánok mit tanulnak rólunk...

A japánok mit tanulnak rólunk magyarokról?

Figyelt kérdés
olvastam valahol hogy a világban talán a japánok azoka akik nem olyan elfogúltak a magyarokkal mint például a volt kis antant országai
2012. dec. 30. 20:51
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és ők mit mondanak rólunk, tényleg sokan taunlják a magyar nyelvet és azt hogy rokonok vagyunk?
2012. dec. 30. 20:53
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

"A japánok mit tanulnak rólunk magyarokról?"


SEMMIT

2012. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért,és mi mit tanulunk a japánokról?
2012. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt középsuliban 1 évig japán osztálytársam, semmit nem tudott rólunk, de fél év alatt megtanult társalgási szinten magyarul. Kicsit furán beszélt, de mindent megértett, sok lyukas órája volt, nem kellett a humán tárgyakra bejárnia, ilyenkor a könyvtárban bújta a könyveket. Tök aranyos volt, alig 140 cm magas, és hihetetlenül illedelmes.
2012. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
,,és azt hogy rokonok vagyunk" visszatért a kis piros pont :)
2012. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ő valahol ír erről a témáról is.

2012. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

japán tv a rovásírásról:))

http://www.youtube.com/watch?v=_bBoi3zZpxg

azonkívül a Kodály-módszer is népszerű náluk.

[link]

2012. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a mi sggünkön is folt van akárcsak az övéken.
2012. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy többek között a magyar zsenialitásnak is köszönhetik Hiroshimát és Nagaszakit.
2012. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

azt nem tudom mit tanulnak, de a felnőttek, vagy hogy úgy mondjam 16 felettiek akiket ismerek, szinte semmit nem tudnak Magyarországról.

ha megmondom egy japánnak, hogy magyar vagyok, általába az szokott lenni az első kérdés hogy "és az hol van?" mert sokan egyáltalán nem tudják hogy európába van, meg úgy ámblokk semmi különöset róla.

néha akadt olyan, aki mondta hogy egyszer látott valami ismeretterjesztőt amiben volt a magyar pusztákról, vagy borokról valami, esetleg európai látványosságok közt budapestről, de ez nagyon ritka.

2013. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!