Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Német embereknek mi a...

A Német embereknek mi a megítélése?

Figyelt kérdés
Az ország a második világháborúban játszott szerepéért,valamint a holokausztról. Ők szerintem másképp látják az egészet, hisz közelebb voltak a tűzhöz.
2012. dec. 25. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miről mi a megítélése? Értelmetlenül tetted fel a kérdést! Az érdekel, hogy a német embereket hogy ítélik meg vagy hogy a német emberek hogy ítélnek meg valamit? De mit?
2012. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocs,szerepéről! De szerintem így is érthető a kérdés lényege.
2012. dec. 25. 21:41
 3/14 anonim ***** válasza:

ma pozitív a németek megítélése

ismét ők európa urai

2012. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nekem van német ismerősöm, soha nem fog az asztalon ugrálni és büszkén kiabálni, hogy német vagyok, legalábbis ő nem...
2012. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Ma már elég jó a megítélésük,(precízek, megbízhatóak, a német termékek világszerte keresettek,mert minőségiek stb...)

DE: a német néplélekben nagyon mélyen ülő bűntudat van a holocaust miatt, a háború miatt. A német ember még mindig nem tud örömmel német lenni, büszkeséggel meg végképp nem...

2012. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

" Nekem van német ismerősöm, soha nem fog az asztalon ugrálni és büszkén kiabálni, hogy német vagyok, legalábbis ő nem..."


Ha én német lennék, büszke lennék magamra. A világ legcsodálatosabb népe, sokkal előrébb lenne az emberiség, ha mindenki német lenne.

2012. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Aki magyarként a németek popsiját nyalogatja az süllyedjen el szégyenében.


Sok németet kedvelek, de nem a nemzetiségük miatt, hanem, mert jó fejek és tudnak viselkedni és szeretnek inni, jól kijövünk, egy húron pendülünk velem sose voltak tahók. Vannak emberek, csoportok, akik a náciholokauszton pörögnek még mindig, de ahogy egy német fiú mondta, "ezek az emberek a múltban élnek". Egy ilyen régi országot és lélekszámában is jelentős népet nem 12 év alapján kell megítélni, bár én nem vagyok antifasiszta amúgy sem.

2012. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%

"Aki magyarként a németek popsiját nyalogatja az süllyedjen el szégyenében."


Miért kéne szégyenkeznem? Nézd csak meg, hogy mire képesek a németek és mire a magyarok. A tények magukért beszélnek. Persze ha te tudatosan küzdesz az igazság ellen, akkor az a te sarad.

2012. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ha én német lennék, büszke lennék magamra. A világ legcsodálatosabb népe, sokkal előrébb lenne az emberiség, ha mindenki német lenne."


Gyermekem, te beteg vagy!

2012. dec. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

" Nézd csak meg, hogy mire képesek a németek és mire a magyarok."


Mire? Leírnád nekünk mire képesek a németek és mire a magyarok?

2012. dec. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!