Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jelenleg Németországban...

Jelenleg Németországban milyen a kormánypárt megítélése?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2011. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel az oldal látogatói főként a 15-16 éves korosztályból kerül ki, akik a magyar politikához is csak annyit konyítanak, hogy "cigányok, zsidók, trianon, jobbik", szerintem ne számíts értelems válaszra. Ajánlom német híroldalak olvasását, ha nem tudsz németül, akkor a Google lefordítja.
2011. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ma 14:53


Kikérem magamnak.

2011. jún. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert a te fajtád?


"Szegény cigányok, üldözött zsidók, mocskos külföldi magyarok, náci Jobbik."

2011. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erről beszélek! Tipikus tizenéves, világot rendkívűl egyszerűnek elképzelő látásmód jelenik meg itt folyton. Aki nem harsogja, hogy "cigánybűnözés, cigánybűnözés!", az cigányimádó, aki nem zsidózik folyton, az cionista, aki nem hord nagymagyarországos pólót az hazaáruló, aki nem jobbikos, az nem magyar, stb. A világ nem fekete és fehér, ezt kell felfogni.
2011. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemet baratnömröl es csaladjarol annyit tudok, hogy nem szeretik Angela Merkelt. Kerdeztem mar a lanyt, hogy miert nem, de nem adott erdemleges valaszt, mert azt megjegyeztem volna :) Azt mondja, hogy az ismeroseik se annyira szeretik ot (Merkelt).

Ennyivel tudok szolgalni :)

2011. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

06-25 16:40


hát pont, hogy nem...

2011. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!