Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok Sólyom László...

Mit szóltok Sólyom László szlovákiai szoboravatásához?

Figyelt kérdés
Sólyom László augusztus 20-a alkalmából Szent István királyunk szobrát avatja fel holnap Révkomáromban, a Szlovák Köztársaság területén. Vajon helyes döntés-e köztársaságunk elnökének egy önálló szuverén szlovák állam nemzeti érzését ezzel birizgálni? Hasonló akciót még egy nemzet köztársasági elnöke sem szervezett az európai unióban. Kérek mindenkit, hogy elfogultság nélkül próbáljon meg válaszolni, tudom hogy Szlovákia régen Magyarország területe volt, de nagyon kérek mindenkit: most nem az és ne a múltat nézzük!
2009. aug. 20. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Mi csoda? A történelmi magyarország területére nem teheti be az elnök úr a lábát? Ez vicc.
2009. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
soviniszta tótok
2009. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na ugye, én megírtam, hogy nem kellett volna erőltetni ezt az egészet. Micsoda megalázó már ez Sólyomnak is, meg Magyarországnak is. Nem kívánatos személy, kitiltották Szlovákiából! És ezzel semmit nem léptünk előre. Ez csak egy felesleges cirkusznak volt jó. És most ettől nem fog meghatódni senki, különösen nem az Európai Unió. Ha ott is feszegetjük ezt a kérdést, csak még jobban megutálnak minket. Nem tudom, egy ilyen pici, elszigetelt ország és annak elnöke mire veri magát annyira.
2009. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!