Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok a Szlovákiai...

Mit szóltok a Szlovákiai magyarok kettős állampolgárságához?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 00:08
 1/9 anonim válasza:
4%
nemár hogy itt is, itt van a pikácsunáj:)
2010. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
És a délvidékiekhez mit szóltok?
2010. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

óó de pikicsunáj csunáj pikicsunáááj vicsáj...


Hogy mit szólók a kettős állampolgársághoz? nem most kellett volna

2010. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Örülök neki! Csak 20 évvel korábban kellett volna.
2010. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Örülök neki,én egyelőre még nem vagyok magyar állampolgár,de most már végre az lehetek.Tök mindegy ,hogy mikor adták volna meg ,most ezzel kampányoltak a szlovákok,enélkül is lett volna más témájuk.Magyarfóbiájuk van,tapasztalat....
2010. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak. Ezek szerint te is a Szlovákiai kisebbséghez tartozol, akár csak én.Igazad van, nem vagyok fajgyűlölő, de amiket hallottam, hogy miket műveltek a szlovákok csak azért, mert meghallottak embereket magyarul beszélni,aki Szlovákiai magyar, az szerintem mind élni fog a lehetőséggel. De Mit szólnak ehhez a határon túli magyarok?
2010. jún. 16. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
azt szólom, hogy éppen ideje volt már!
2010. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A becsületes és hazaszerető magyar ember érzelmeit nem először állítják kicsinyes pártérdekek szolgálatába.


Én személy szerint kicsit tartok is tőle, hogy ez az érzelmektől (túl)fűtött nemzet ismét valami kapitális hülyeségbe találja belelovalni magát..(ne legyen igazam)

2010. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Örülök neki, csak nehogy a kinti (Szlovákiában élő) magyarokon csattanjon az ostor emiatt.
2010. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!