Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem ismerik el egyes...

Miért nem ismerik el egyes államok Palesztinát? És most mi ez az Izrael-Gázai övezet hercehurca már megint? Mire fel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 21:58
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
2012. dec. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:

Az előző vagyok.Lemaradt a címe :(

Egy zsidó tábornok fia a történelmi hazugságokról

2012. dec. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 mustafa33 ***** válasza:
Most hogy izrael újra lakásokat akar építeni a területen, óriási a nemzetközi felháborordás, hogy etnikai erányok erőszakos megváltoztatása, hogy ez nem etikus, hogy ez fasiszta módszer stb. Érdekes, amikro ugyan ezt tették a (cseh)szlovákok a magyarlakta vidéken, azt még helyeselték is. meg is lett az eredménye. Az Európa szerint nem volt erőszakos, nem volt megengedhetetlen, az a nemzetállam építése volt, az a nemzetiségi kérdés elfogadott megoldása volt. Ideje lenne már hungarocídumról is beszélni, vagy magyar soáról is. (emellet minden tiszteletem az zsidó ártatlan áldozatok előtt)
2012. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Gyalázat a mi ott folyik!Ez a video azért is hiteles számomra ,mert egy zsidó ember vallomása.Soha nem az egyszerű ember tehet róla,mint ahogy mi is csak viseljük a következményeit vezetőink döntéseinek,akár jó akár rossz.A nagyhatalmak irányítanak minket,Amerika sem ok nélkül támogatja őket,hogy mi miért ???Valami nagyon nem jól van!

A zsidókkal egyébként semmi bajom,főleg a magyarokkal,nem vagyok rasszista.

2012. dec. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

En nem ertem ezt! Eddig is tele volt a vilag azzal, hogy a zsidok epitenek a "teruleteken". Most mi valtozott?

Vagy valojaban korabban nem is epitettek, csak a propaganda szovegelt?

Es azt sem ertem, hogy ha a vilag tamogatta az eddigi megegyezesek ELLENEBEN a palesztin allam megegyzezes nelkuli, azaz EROSZAKOS kikialtasat, akkor most mit csodalkozik, hogy a zsidok is megteszik az ellenlepeseket?


Vilagos, hogy itt nem egy uj arab allam letrehozasarol, hanem Izrael eltorlesenek szandekarol van szo.

2012. dec. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!