Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tanács, tippek?

Tanács, tippek?

Figyelt kérdés
Szóval holnap az izraeli nagykövet jön a sulinkba politikai prezentációt tartani Izraelről,és hát engem is beválogattak abba a hipermenő elitbalakulatba,akiknek meg kell jelennie az eseményen.Az össz kikötés annyi,hogy kérdeznem kell.De mit tudnék kérdezni tőle???Ha ki tudnátok segíteni néhány kérdéssel,akkor azt nagyon megköszönném.(minél nehezebben tud rá válaszolni,annál jobb)

2012. okt. 24. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de lennénk a helyedben.

Először is, és tuti megkérdezném, hogy valós esélyt lát-e egy esetleges Iráni támadásra Izrael ellen, illetve, ha ez nem következik be, számolni kell egy Izraeli megelőző csapásra.


Mi a véleménye arról, a Magyarországon hangoztatott véleményről, hogy a multik jelentős része, mind Zsidó üzletemberek kezében van?


Vagy ha nem akarod frontálisan lerohanni, akkor kérdezd rá, Izraeli beruházásokra Magyaro. és fordítva.Milyen hazánk megítélése az országukba? Milyen hatással volt Izraelre a 2008-as ingatlan piaci válság és hogy küzdenek ma a világon uralkodó bizalmatlansági válsággal.


Engem érdekelne még például, hogy alakul Izrael migrációja az elmúlt időkben.

2012. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!
2012. okt. 24. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy alakul mostanában Izrael katonai szövetsége Amerikával? Kapnak-e pénzbeli vagy egyéb katonai segítséget? Van-e együttműködés a kiképzésben, a haditechnika átadásában, vannak-e közös gyakorlatok?


Az 1-es kérdései is jók, de természetesen csak diplomatikus formában lehet rákérdezni Izrael szerepére a nemzetközi pénzügyi és egyéb befektetésekben.

2012. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved és megjegyezted akkor majd írd le a válaszokat:)
2012. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelnének a válaszok, csak azt itt nem lehet ismertetni, mert kérdést kell feltenni.
2012. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a véleménye az izraeli hadkötelezettség reformjáról?

Ő személy szerint az osztott vagy az osztattlan Palesztina híve?

Mit gondol, minek kell teljesülnie ahhoz, hogy a palesztínok, a zsidók és az arabok közt béke legyen a történelmi Palesztina területén?

2012. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
thx mindenkinek,majd írom a válaszokat
2012. okt. 24. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi a véleménye arról, hogy az ufósok jelentős része szerint Ő Reptoid ! Szokott gyíkkantani ?
2012. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesen lennék a helyedben :) Kérdést már nem tudok írni, nagyjából azokat kérdeztem volna én is, amiket már előttem feltettek, de légyszi írd majd meg a válaszokat, én is kíváncsi vagyok :)
2012. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!