Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most ki és miért bombázta le...

Tennis2123 kérdése:

Most ki és miért bombázta le Tel Avivot?

Figyelt kérdés
Halottam a hírekben, de nekem nem tiszta az egésznek a vallási és egyéb hátterei.Köszönöm a segítséget!
2012. nov. 16. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
72%

Erre gondolsz?

[link]

2012. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
28%
Remélem egy összehangolt támadásban végleg felszámolják a gázai terroristafészket.
2012. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
77%

Az utobbi heten a Hamasz felerositette Izrael varosai, civiljei ellen a raketazasokat. Napi tobb mint szaz bombat lottek Izraeli varosokra, atlagosan ejjel-nappal 10 percenkent legiriado.

Ezt EGYETLEN orszag sem turne olbetett kezzel. Kepzeld el, hogy mondjuk Gyorre a szlovakok 10 percenkent lonenek raketat. Mit kovetelnenek szerinted a gyoriek a magyar kormanytol?


A Hamasz azota is folyaamatosan lo, koztuk Tel Avivra is, DE NEM TALALTA EL. Jeruzsalemre is lott, azon meg TULLOTT.

Persze, ha Izrael nem akadayozza meg a tovabbi probalkozasokat, akkor elobb-utobb csak talal.

Valoszinuleg azonban a zsidoknal betelt a Hamasz pohara.

2012. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
57%
érlelődik a 3 wilágháború
2012. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, igen erre gondoltam.Köszönöm a válaszokat, véleményeket!
2012. nov. 16. 17:19
 6/61 anonim ***** válasza:
51%
Nem bombázták le. Tudod az egész úgy kezdődött, hogy valaki visszalőtt. De nem most, még évtizedekkel ezelőtt. Dobhatnának ott atomot egymásra, aztán világbéke.
2012. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
14%
Nem mindegy neked ? Nincsen más dolgod ?
2012. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
59%
A Hamasz palesztin-arab terrorszervezet. Izrael elpusztításért harcolnak. Jogilag egyébként tettük háborús bűncselekménynek számít.
2012. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
49%

"Jogilag egyébként tettük háborús bűncselekménynek számít."


Miért? Az nem, hogy Izrael ugyanúgy folyamatosan lövi őket, korra, nemre, hajszínre és terroriszmushoz való hozzáállásra való tekintet nélkül?

Értem én persze, amit szabad Jupiternek...

2012. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
47%
Azt senki nem kérdezi meg, hogy izrael miért terjeszkedik Gázában, egy olyan területen, amihez semmi köze? Mi lenne, ha a szlovákok lőnék Budapestet, csak mert kell nekik?
2012. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!