Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meg hanyan fognak itt jovendol...

Meg hanyan fognak itt jovendolni 3. vilaghaborut!?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el , hogy egyes embereknek egy 3.vh. olyan jo alternativanak tunik.Bizonyos kerdeseknel, meg mar egyenesen olyan erzesem szokott tamadni, hogy ezek nem csak otletelgetnek rola, de egyenesen varjak!

Az ilyenek nezzenek mar meg egy-ket vilaghaborus filmet vagy lehet eleg lenne nehay veterannal is elbeszelgetniuk!



#világháború #szadistak.
2012. nov. 11. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem kívánom a háborút, függetlenül attól, hogy a győztesek, vagy a vesztesek oldalán lennénk.

Lehet ma is katonáskodni, aki akar, mehet a hadseregbe, nincs megtiltva. Oké, hogy nem egy VH az, de akkor is - legalább nem lennének annyira böszmék, hogy kívánnák a 3. VH-t.

2012. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem jó alernatíva, de az lesz. A dolog ott kezdődik, hogy vészesen túlnépesedtünk. Csakhogy számszerüsítsük, a Földön kb 14 milliárd hektár szárazföld van, mi meg vagyunk cirka 7 milliárdan. Ezt megfejeljünk egy jó kis rablógazdasággal, ráteszünk egy lapáttal a fogyasztó társadalom szokásaival, pluszban hagyjuk, hogy azok irányítság országainkat, akik eddig is csak saját szebük tömték és mit kapsz? Kifogyó energiaforrásokat egynelőtlen elosztásban. Márpedig az éhes ember előbb-utóbb el fog indulni a még nem olyan éhes szomszédhoz anyagért, és ott a háborúd.
2012. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Legesélyesebb, hogy kirobbanjon a 3. világháború, az Iranba lesz.
2012. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Háború lesz.

Támogasd vele a szegény, éhező fegyvergyáros nagytőkéseket.

2012. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen Iran eleg gyanus mar nekem is, most lattam pont egy -ket napja az Argo-t(film)...Iranban jatszodik, pikk-pakk alatt lejott hogy egy zsidok altal penzelt Iran ellenei propagandafilm.A stablista dugig zsido nevvel...es latvanyosan probaltak bemuatatni mekkorra barbar agressziv allatok az iraniak...erdekes hogy pont most tuztek ki a mozikban...micsoda idozites!

Aztan az izraeli elnok Oroszorszagba latogat...na vajon miert...hmmmm. Erdekessegek vannak...mar mindenutt.Csakhogy egy 3 vilaghaborut akkor is nevetseges elkepzelni...mert ezek mar atomban gondolkodnak(ami ha nem segghulyek), csak megfelemlitesre es egyeb erofitogtatasra jo.Egyebkent ongyilkossag..nem csak az erintett orszagok szamara.

2012. nov. 11. 19:43
 6/9 A kérdező kommentje:
2012. nov. 11. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:

sajnálatos vagy sem az emberiségnek ma éppen egy olyan hatalmas katasztrófára lenne szüksége amibe jóformán belepusztul, mert másképp nem lehet észhez téríteni.


a világháború azért nem megfelelő erre a célra mert ott vannak győztesek akik vihetik a szart tovább.

+egy nukleáris holocaust sokkal kártékonyabb a földi életre mint egy természeti katasztrófa.

2012. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is azt vettem észre, hogy páran mintha promotánák ezt az egészet, úgy mint a decemberi mikulás eljövetelét..de azt is észrvette hogy ezek általában olyan emberek(az ismerettségi körömben, akiknek nagyon megfeneklett az életük és nem tudnak mit kezdeni magukkal)elég sánalmas szerintem napi szinten ilyen témával foglalkozni.
2013. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*szánamas
2013. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!