Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zsidógyűlölők, mi a véleményet...

Zsidógyűlölők, mi a véleményetek arról, hogy Hitler gyakorlatilag csak a szegényebb zsidókat vitette el, mert a gazdagabbak "kifizették" az életüket és elszöktek külföldre?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 22:54
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
67%

Hogyhogy mi a véleményem? A lényeg, hogy egy se maradjon az országban nem?


A kérdező vérszomjas ember.

2012. szept. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
72%

"Heydrichnek pedig ha jól tudom egyik nagyapja volt zsidó.Szóval fura dolgok ezek,úgy néz ki a kapcsolatok meg a pártban betöltött poszt fontosabb volt a származásnál is esetenként."


Ha valaki jól irtja a zsidókat, nem mindegy milyen származású?

2012. szept. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
95%
Tételezzük fel, hogy én vagyok egy ország teljhatalmú vezetője és meg akarom tisztítani a zsidóktól. Tudod hogy kezdeném? Bemondatnám a TV-ben és a rádióban, hogy zsidóirtás lesz, de még három napig mindenki szabadon elhagyhatja az országot. És tudod miért? Mert ennyivel is kevesebb munkám és költségem lenne.
2012. szept. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
82%

Nerm vilagos nekem, hogy miert hagytak volna, hogy a gazdagok "lefizessek" a nacikat.

1. Mar a zsidotorvenyek soran elkoboztak minden zsido vagyont, tehat akkor, amikor meg a deportalasok es a nyilt gyilkolasok lehetosege az atlagemberben fel sem merult.

2. Ha valakinek megis sikerult kijutnia Hitler hatalmi korebol, es meg vagyont is menthetett, azt sem fogadta be egyetlen orszag sem, az USA vagy Svajc sem, hanem visszakuldtek oket a gyilkosoknak.

Egyik legjobb pelda erre, hogy sokan probaltak Izraelbe (illetve az akkori angol mandatumterulet Palesztinaba) menekulni, es a beerkezo menekult-hajokat az angolok - ha eszrevettek oket - akkor csuklas nelkul elsulyesztettek. Akkoriban a "palesztinai" zsidok es az angolok kozott a fo harci terulet epp a menekulthajok becsempeszese volt.

A tortenelem fintora, hogy ugyanakkor "Ofelsege Palesztin Hadserege", amely kizarolag palesztinai zsidokbol allt, Europaban egyutt harcolt az angolokkal a nemetek ellen.

2012. szept. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, miért címzetten kérdezel? Gondolod, hogy hogy véleményükben olyan ellentmondást találtál, amit fel kellene oldaniuk? Vélemény az vélemény, jó vagy rossz, kritizálható, nem hiszem, hogy kérdéssel befolyásolható. Viszont a kérdésben vannak félrevezető pontatlanságok. Hitler zsidóüldözést hirdetett meg. Ez egyértelmű volt. Viszont nyilván nem személyesen hajtotta végre, ebben van a kulcsmagyarázat. A német hatóságok emberei sem egyformák voltak, bár kétségtelen, hogy sok volt a gazember, még több a meghunyászkodó közöttük. Ezért akadtak, akik a gazdag zsidókat is kiirtották (vagyonuk utána szabadon elvehető volt), akadtak, akik szegény zsidókat is hagytak futni (emberségből), és akadtak viszonylag becsületes üzleti szelleműek, akik - bizarr módon - ezt is egyfajta üzletnek tekinteték. Nem igaz tehát a kérdésben megfogalmazott állítás, ennek megfelelőek lehetnek a válaszok is.

De a #10-es válasz higgadt és pontos, a #3-as válasz - na jó - cinikus lett.

2012. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
33%
Én nem szeretem a zsidókat, de mindezt amit leírtál kérdező, tudom. De Hitler csak egy bábu volt. A dolgok menetét a nemzetközi zsidóság irányította.
2012. szept. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 yossarian44 ***** válasza:
57%
A 16-os hozzászóló gondolatvilágát meg a nemzetközi és univerzális ostobaság irányítja...
2012. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
45%
Téged meg a média irányít, sajnállak, komolyan.
2012. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 yossarian44 ***** válasza:
45%
Nehezen úgy, hogy még tévét sem nézek. Bizonyára te a véleményedet még véletlenül sem a kuruc.infó nevű médiumról szerzed.
2012. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
46%
Ezek szerint te is olvasod.
2012. szept. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!