Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is átverte Amerika...

Szerintetek is átverte Amerika az egész világot?

Figyelt kérdés
9/11-es merényletet G. Bush és társa tudták előre na de akkor miért nem akadályozták meg? Hol volt akkor Bush a fehérházban?

2012. szept. 17. 16:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

10-es válaszoló:

A Te indoklásod pedig a vakoknál is világtalanabb emberekre jellemző. Az ilyenek miatt pusztul ki az emberiség egy napon.

2012. szept. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
56%

10-esnek, te vagy a félművelt arrogáns barom. Ahelyett, hogy bármi észérvet felhoznál, csak annyit mondasz, hogy az elméletek mind fantazmagóriák, amikbe mi szeretjük beleringatni magunkat.

A vasszerkezetre visszatérve mondok neked egy egyszerűbb példát, mert látom az eddigiek magasak voltak neked. A Titanic. Kettétört, lezúgott a mélybe, és még mindig egybe van, csak a rozsda eszi. Furcsa mód nem esett elemeire a következmények hatására sem.

A tűz olvasztotta szét? Nem, Franciaországban egy egész hotel égett ki, a kormos váza mégis állva maradt.

2012. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Válasz25 ***** válasza:
2012. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Hol volt tűz a Titanicon, te szerencsétlen?
2012. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, képzeljétek magatokat okosnak, hiszen az egész világon csak ti tudjatok a tutit, linkelgessétek az ostobábbnál ostobább youtube-videóitokat, ha ez titeket boldoggá tesz... Igyekszem magam nem felhúzni rajtatok.
2012. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%
A kérdező kérdésére: szeptember 11-én Bush Floridában volt, nem a Fehér Házban.
2012. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%

"Hol volt tűz a Titanicon, te szerencsétlen?"


Látom nem tudsz követni izomagyú barátom. A Titanicot a vasszerkezet strapabírósága gyanánt említettem.

Tűz témakörben (ezt is írtam már) a teljesen kiégett francia hotel a példaértékű, ahol a tűz után semmi se roskadt össze.


Ha már tűz, egy kis érdekesség. Napokkal az összeomlást követően a roncsok között még mindig voltak olyan acélelemek, amik izzottak, nyúltak. Kicsit sem különös, nem igaz? De hát erről is biztos az összeesküvők tehetnek, meg igaz se volt, meg az erről szóló felvételek sem igazak, meg semmi se igaz, csak a hivatalos, kormány által elfogadott változat.


Úgy le tudtok fárasztani néha, de azért jó látni azt is, hogy nem mindenki csőlátású.

2012. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Egy csomó videó készült ami ellent mond a hivatalos vizsgálatnak amit a kormány alátámasztott pl: azt állítja a kormány,hogy az épületek a tűz miatt dőltek össze közben ezek acélból készültek nem szabadott volna összedőlnie meg a pentagonba amikor becsapódott a repcsi akkor egy csomó ember elkezdte szedegetni a törmelékeket és valamit le is takartak,hogy ne lássa senki.Miért takarták le amikor azt mondták,hogy nincs rejtegetni valójuk? Ha valaki azt mondja,hogy nem tudták a fejesek,hogy ez lesz akkor fejtse ki bővebben.
2012. szept. 23. 11:42
 19/22 anonim ***** válasza:
70%

Ebben a témában két ember van jelen most:


Az egyik szerint minden igaz, amit hivatalos. Aki megkérdőjelezi a dolgokat, az egy élet nélküli konspiráció-hívő fanatikus. Ők nekik nincsenek érveik, csak lehülyéznek mindenki mást, és gúnyos megjegyzésekkel ütnek le minden érvet.


A másik csapat, aki megnézte a Loose Chance final cut hosszú dok.filmet, és elkezdett gondnokozni, lehet mégse úgy volt minden, ahogy azt a TV leadta.

2012. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
én mindezt csak azért kérdeztem,hogy ki mit gondol én sajnos ott voltam a helyszínen láttam ahogy becsapódik a repülő a WTC-be nem a tévéből néztem...
2012. szept. 23. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!