Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek is átverte Amerika...

Szerintetek is átverte Amerika az egész világot?

Figyelt kérdés
9/11-es merényletet G. Bush és társa tudták előre na de akkor miért nem akadályozták meg? Hol volt akkor Bush a fehérházban?

2012. szept. 17. 16:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

A II. vh-ban a japánok Pearl-Harbor elleni támadásáról is tudtak állítólag előre, de ha ezt megakadályozzák, és nincs tömeges haláleset, az alsóház nem szavazta volna meg, hogy Amerika belépjen a vh-ba.

Azt az utóbbi néhány évben sikerült dokumentációk alapján szinte 100 % biztosra venni.

Ez alapján még az is meglehet, hogy arról is tudtak, csak a szitu szinte ugyanaz. Az amerikai lakosság nem adta volna hozzájárulását a további katonai lépésekhez és Amerika Közel-Keleti politikájához.

2012. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem tuti hogy tudták, de lássuk be, neki is, és a mögötte állóknak is fontosabb, hogy a gazdaság jól menjen, hogy sikeres legyen az ország, mint pár ezer rongyos emberélet
2012. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Azért ez necces. Ha akartak volna találtak volna más indokot is hogy neki essenek az Afinak. Más ha egy távoli támaszpontot rohannak le meg más hogy Amerika közepén térítenek el repülőket. Szóval ez nekem kicsit már túlzottan erőltetett.
2012. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem az egész világot, hiszen rengeteg ember van aki ezt nem legelte be.
2012. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%

Azok az épületek olyan precízen omlottak össze, mintha csak egy hivatásos bontást látnánk. Ez nálam perdöntő. Csak képzeljétek el. Épület, hatalmas struktúra. Belemegy a gép, összetöri aszimmetrikusan itt ott a tartórészt. Erre fogja magát az épület, és szabályosan lefele magába zuhan.

Megjegyzem, a tornyok szerkezeti magja középen volt. Ergo ha a külsejébe robbantasz, attól még a közepe állva marad, az egész maga meg pláne.


Amerika mindig átver, Amerika vezető rétege a világ ura, ez nem kérdéses. Amit el akarnak hitetni, azt megoldják.

2012. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

5/5. Ott voltál a helyszínen, hogy láttad összeomlani az épületeket? Videót mindenhol könnyen lehet manipulálni!

Azt összeesküvés- elméletek kiagyalói nagyon ügyesek.

2012. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Persze, és tévében lejátszott felvételeket is ők szerkesztették át mi? A másik, hogy ha már összeomlásoknál járunk, a 7-es épület miért omlott össze, mert ráesett két cserép? És egyből összeroggyant? Hagyjuk már...
2012. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Kedves 6. válaszadó a napokban láttam egy amerikai dokumentumfilmet amiben több neves amerikai építész mérnök,Robbantási szakértők,Fémipari szakértők stb... kitálaltak miszerint semmi esélye annak hogy a repülőgépek okozták az ikertornyok "pusztulását" és a 7-es épület összedőlését! Ezek az emberek aláírás gyűjtésbe is kezdtek amit több mint 15ezer elismert,tanult,tapasztalt szakember írt alá miszerint ez amerika egyik legnagyobb hazugsága!


Vagy te szerinted mind a 15000 ezer neves szakértő is csak kitalálta az egészet és kétségbe vonod az ő tudásukat is?

2012. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

5-ös vagyok. Persze, én csak egy elmebeteg összeesküvés gyártó vagyok, akinek a szobája újságkivágásokkal és összekötött cérnákkal van tele.

Gondolkozzál már, mielőtt szétanyázol. Mikor a merénylet történt, ált sulis koromban még én is bekajáltam az egészet. Azóta megnéztem pár elemző videót, és meggyőztek.


Lehet nem vagyok építész, de miután levezették egy alapos dok filmben, hogy hogyan néz ki egy ilyen struktúra váza, illetve hogy miért képtelenség egy ilyen összedőlés, azért valamit én is megértettem.

Szerinted normális, hogy egy ilyen monstrum úgy összedől, mint egy kártyavár? Nem. Ezek nagyon alaposan meg vannak tervezve, ha omlik is belőle valami, nem omlik össze az egész.


Van egy felvétel a neten, ahol egy kínai, rosszul kivitelezett épület robbantást csinálnak. Lényeg, hogy nem alapos munkát végeztek, és az épületnek csak az alja robbant szét. Mi történt? Az épület eldőlt, mint egy játékkocka. Ezek acélszerkezetek nem olyanok, mint egy téglaház.


Na meg aztán a 7es épület értelmetlen összedőlése is ott van. Hát az tényleg röhej. Ráesett egy gerenda, rá fél órára az egész összedől szabályosan.


De minek is jártatom, én csak egy elvakult össz.esk. elmélet gyártó vagyok...

2012. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%
Ennek is megvan a lélektani oka, miért nyalják be annyian az összeesküvés-elméleteket. Így abban a hitben ringathatják magukat, hogy okosabbak, tájékozottabbak, ergo különlegesebbek a többinél. Holott nem. Általában félművelt emberekre jellemző.
2012. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!