Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Új tipusú izraeli bomba....

Új tipusú izraeli bomba. Vélemények?

Figyelt kérdés
A Sunday Times szerint Izrael kifejlesztett egy elektomágneses elven működő bombát. A lényege az, hogy nagyon magasan a felszin felett robbantják, amely igy emberre, állatra nem veszélyes. Viszont gerjeszt egy olyan elektromágneses mezőt, amely "kisüti" az elektromos hálózatokat és az elektronikus eszközöket. Ennek megfeleően megszüntheti Irán villanyhálózatát, lehetetlenné teszi a közlekedést, a kommunikációt, elromlanak az autók villamos berendezései, a hűtőszekrények, stb. A tejszinhab a tortán, hogy természetesen a rakéták is besülnek.

2012. szept. 9. 08:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Amcsik ezt már Irakban dobálták.
2012. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
9%
Ez egy zseniális bomba. És humánus.
2012. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Ez az EMP. Már Morfeusz is használta a mátrix 1-ben. Nincs ebben semmi újdonság.
2012. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

ezt nem igazán hiszem el, hol egy link?

ha egy ilyentől tönkremenne bármilyen berendezés, akkor a villámoktól is, akkor is, ha nem közvetlenül csap bele a tárgyba.

2012. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Link:

[link]

2012. szept. 9. 11:12
 6/25 A kérdező kommentje:
Egyébként valami olyasmi elven működik mint a háztartási mikrohullámú sütő. Csak a Föld természetes mágnesességét erősiti fel pontszerűen.
2012. szept. 9. 11:16
 7/25 anonim ***** válasza:

Szerintem az USA-nak már régóta van ilyen fegyvere, ők adták

Izraelnek.

2012. szept. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Linknek azert nem az eredeti cikket adtam, mert azt olvasni csak jelszoval lehet

[link]

2012. szept. 9. 11:26
 9/25 A kérdező kommentje:

"Szerintem az USA-nak már régóta van ilyen fegyvere, ők adták

Izraelnek."


csilla0701

Az amcsik ezt mar Irakban dobaltak


Nem hittem volna, hogy hirszerzesi nagyhatalom vagyunk. Amirol a CIA -nek meg a Moszadnak halvany fogalma sincs, azt a magyar utca embere kisujjbol dobalja.

2012. szept. 9. 13:19
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert te tudod mit tud a Moszat meg SZíÁÉ? Titkos-kettős ügynök a GYKn!!!
2012. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!