Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az örmények tényleg megtámadna...

Az örmények tényleg megtámadnak minket?

Figyelt kérdés

Külföldi oldalon azt találtam, hogy valami ilyesmit terveznek:


[link]



#támadás #örmény támadás
2012. szept. 2. 12:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Tényleg. De ez mért lep meg? Fidesz kormány van.
2012. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
A kormányt irtsák ki, még hálás is leszek nekik.
2012. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

Ja.Átússzák azt a kis vizet ott és máris itt vannak.

Én nem tudom, hogy az embereknek miért esik nehezére gondolkozni...!?

2012. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
2012. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Orbánnak a pokol tüzén kell égnie!
2012. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy tám,adnak.


Vihar egy pohár vízben.

Arra jó ez a hercehurca, h ne a valós problémákkal foglalkozzunk.


Hirtelen mindenki nagy örmény barát lett, holott eddig azt se tudta a magyarok többsége, hogy hol élnek az örmények vagy akár az azeriek.


Diplomáciai baklövés volt Orbánék részéről ez a döntés, nem elképzelhetetlen h gazdasági érdekek is meghúzódtak mögötte, de őszintén szólva engem pl a lakáshitelem és az árak növekedése jobban aggazstanak mint az örmények hisztije.

2012. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Senki sem olyan hirtelen lett örménybarát. Az örmény magyar testvériség több mint ezer évre tekint vissza.
2012. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
2012. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Ez pedig örmények üzenetei a Facebookon:


“Bravo, Mr Viktor, eladtad az országod imázsát 3 milliárd euróért. Pénzzel támogatod az azeri gyilkosokat, és hagyod őket megszökni. Gyűlölünk benneteket.”


“Soha nem gondoltam volna ezt egy békeszerető nemzetről. Eladtátok a szabadságotokat és az identitásotokat. Szégyen, nem tisztelitek az emberi jogokat. Ezért megfizettek.”


“Megvett benneteket az azerbajdzsáni olaj, most aztán büszkék lehettek a szörnyű országotokra.”


“Magyarország egy török és muszlim ország. És ők tartoznak Európához. Gyertek el hozzánk, megtanítjuk, hogyan kell élni.”


“Rémálmai lesznek, Mr. Orbán, Gurgen Margaryan lelke minden éjjel kísérteni fogja, és ugyanazt a kérdést teszi majd fel: miért adtad el a gyilkosomat?”


“Emberek, vigyázzatok, ha Magyarországra mentek, álmotokban megölhetnek benneteket egy magyar gyártmányú baltával!”

2012. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem olyan egyszerű, jó nyilván kifogják szúrni maguknak az országunkat, de ha a kormány többi tagja végre felnyitná a szemét mert mint tudjuk sok képviselőt csak pénzelnek azért hogy mindenre igent mondjon és ennyi. Az biztos hogy ide kormányváltás kell nincs mese, mert gondoljuk végig, eddig csak rosszat tett nekünk. Választás előtt ígérték hogy pozitív változások lesznek, erre mi lett belőle? Rosszabb a helyzet mint volt a Forint harmat gyenge lett, az árak brutálisan emelkednek, meg ugye csomó rendelet meg jogszabályt változtattak meg úgy hogy védeni tudják a pénzes embereket minket átlag keresetűeket vagy azokat akiknek sokkal rosszabb és már házuk sincs a hitelük miatt meg éheznek őket jól a földbe taposnak. Azért érdemes ezekbe mind belegondolni hogy itt nagyon nagy gáz van már ha most ezt az ügyet nem vesszük figyelembe. Így hogy most a világ utál minket még jobban és már azok is akik azért mellettünk voltak, így az országunk még nagyobb sz@rba került. És csodálkozik mindenki hogy főleg a fiatalok akik kezébe a jövő sorban hagyják el az országot, csodálkoznak azon hogy az egészségügyünk semmit nem ér, csodálkoznak rajta hogy magas a bűnözés itt, mert sokan vég elkeseredésükbe lopnak, hogy legalább a gyereküknek tudjanak kaját adni. A roma kisebbséget pedig pénzelik azokból a pénzekből amiket az adósságrendezésre fordíthatnánk, fejleszthetnénk, belőle, munkahelyeket csinálnának belőle és még sorolhatnám. Most senkit nem akartam ezzel megsérteni, de sajnos ez van és most szerintem már azoknál is kihúzta fidesz a gyufát akik még mellettük voltak.

Kitudja mi lesz itt a média is csak mond mindent a TV-nek meg a rádiónak semmit sem kell elhinni, mert őket is pénzelik plusz a médiatörvény is kimondja hogy mit adhatnak adásba is mit nem. Egyedül az internet az egyetlen olyan hírforrás ahol lehet találni olyan dolgokat amiket mi TV-be nem fogunk hallani.

2012. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!