Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek lesz az olimpián...

Szerintetek lesz az olimpián terrortámadás?

Figyelt kérdés

Mert én valahol azt olvastam itt, (valaki belinkelt egy írást), hogy a londoni olimpián terrortámadás lesz. Ez egy jóslásféle írás volt egy külföldi szerzőtől.


Szerintem nem kizárt, hiszen milliárdan lesznek Londonban.



2012. júl. 27. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért, de hol volt itt szó palesztinokról, irániakról???

9/11-nél megvoltak az előjelek, nem hülye öngyilkos robbantgatósok csinálták a filmeket, képregényeket, amibe beletették, hogy haha 2001 szept 11-én szétcsesszük a wtc-t, hanem hollywood, egyébként az illuminátusok meg most is léteznek. A londoni olimpiáról is most megvannak az előjelek, de attól tartok, hogy ez csak átverés lesz, hogy lelombozzák a kiváncsiságunkat, összezavarjanak, stb, az is egy jó pont nekik.

2012. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Látom, ti paranoidok mindent meg tudtuk magyarázni. Kíváncsi lennék, hogyan tud létrejönni egy ilyen lelkialkat. Hollywoodi filmekben utalgatnak a 9/11-re, ilyen baromságot ki tud kitalálni, ilyen a mesében nincs...
2012. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
hadd ne kelljen most linkelkednem, de a wtc-vel kapcsolatban van 1 jó filmem: 9/11 rejtélyek 1.rész: a robbanások. A bizonyíték hiánya, nem a hiány bizonyítéka. De az a vicces hogy rengeteg bizonyíték van :D csak épp mindenki szarik bele!
2012. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!