Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek lesz az olimpián...

Szerintetek lesz az olimpián terrortámadás?

Figyelt kérdés

Mert én valahol azt olvastam itt, (valaki belinkelt egy írást), hogy a londoni olimpián terrortámadás lesz. Ez egy jóslásféle írás volt egy külföldi szerzőtől.


Szerintem nem kizárt, hiszen milliárdan lesznek Londonban.



2012. júl. 27. 19:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még államfők is.
2012. júl. 27. 19:44
 2/13 Problem2 ***** válasza:
55%

Nem hiszem ,hogy lesz terror támadás.Hiába ez a sok konspiráció és egybeesés (mint ahogy a 9/11-nél!).

Nagyon kockázatos lenne és gyanús.

És amúgy is karna olimpia alatt terrortámadást?Az irániak,palesztinok?Hagyjuk már ,van annál sokkal fontosabb dolguk.

2012. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2012. júl. 27. 19:46
 4/13 anonim válasza:
78%

reméltem, hogy a "harmadik 9/11"-es kérdés nem kerül elő...

1. csak EGY 9/11 volt, és amiket abban a kérdésben írnak, mind hatalmas, orbitális baromság, csak hülye összeesküvés-elmélet.

2. miért akarnának támadni? eddig egy olimpián sem volt világrengető terrorcselekmény, most miért lenne? különben is, ki akarna akármit is végrehajtani? magányos őrültek mindig vannak, mindenféle eseményen, de őket olyan gyorsan lekapcsolják, hogy még a stadion közelébe se érnek. az angolokat nem kell félteni... palesztinok, irániak, stb? ahogy az előző kommentelő is írta- van más sokkal jobb dolguk, mint hogy vesztes csatába induljanak. ki más lenne? szupertitkos kémcsoport? ugyan már... nem lesz semmi most se, ahogy az előző olimpián sem volt, vagy az azelőttin, sem a hercegi esküvőn, sem a mucsaröcsögei falunapon. hülye kérdések irogatása helyett találj valami hasznosabb elfoglaltságot.

2012. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De az illuminátusok vagyis az EU is szóba jöhet. Ugyanis ők egy világhatalom. Az összes pénz és bank, emberek (nagyhalak) a kezükben vannak. Az államfőket is el tudják intézni, ha akarják: Leváltják őket. Ugyanígy az illuminátusok pénzeli a terroristákat is. Bin Laden is az ő emberük volt.
2012. júl. 27. 21:14
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, látom, téged is megsütött a Nap.
2012. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne Az EU, mármint az EU parlamentben lévők egy titkos társaság? Hiszen ők irányítják a tagállamokat.


Mert, ha idehaza Orbán meghoz egy döntést, és az nem tetszik az EU-nak, azt az EU ujraszabályozza az ő szájuk íze szerint. Mintha egyik tagállamnak sem lenne miniszterelnöke, hanem az egész tagállamot az EU irányítaná.

2012. júl. 27. 21:47
 8/13 Andizsuzsi ***** válasza:

"Mert, ha idehaza Orbán meghoz egy döntést, és az nem tetszik az EU-nak, azt az EU ujraszabályozza az ő szájuk íze szerint. Mintha egyik tagállamnak sem lenne miniszterelnöke, hanem az egész tagállamot az EU irányítaná."


Ha idehaza nem Orbán hozná meg a döntéseket, hanem egy demokratikusan működő parlament, akkor Orbánnak nem kellene most azon gondolkodnia, hogy a demokrácia helyett milyen politikai formációt vezessen be itthon.

Az meg különösen jó lenne, ha az EU le tudná váltani a miniszterelnököket, nem kellene még 2 évet várnunk...

2012. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, el kell keserítselek. Semmiféle illuminátusok nem irányítanak senkit. Tudtommal őket már 220 éve betiltották.


De jó helyen kapisgálsz. Az EU nem egy, a nép érdekeit szolgáló dolog, hanem a Bilderberg-csoport tákolmánya, érdekérvényesítő szervezete.


[link]


A Bilderberg-csoport meg az ilyen Rockefeller és Rothschild-féle pénzoligarchák szervezete.

2012. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem ha sokan tudomást szereznek róla, akkor nem lesz.


Én is indítottam ebben a témában topicot, de törölték, mert a GYIK szerint ez a téma egy szolgáltatás hirdetése!!!!!

2012. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!