Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Létezik ilyen náci legó?

Létezik ilyen náci legó?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Nem akartam elhinni ! Hogyan lehet ilyet kiadni ? Miért nem tíltakoznak az emberek ? Ez milyen országban van ?


2012. júl. 23. 22:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is van ilyen.
2012. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem, hogy közülünk bárkinek is lett volna ilyen, ugyanis összesen 3db-ot gyártottak belőle"


Szerintem senkit sem érdekel mit hiszel és ha csak hármat gyártottak volna belőle, nem lehetne ennyiünknek. Lehet hogy rávertek még egykét kínai szériát... :D

2012. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ilyenem nekem is van.
2012. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tök jó! Nekem is kellett volna ilyen amikor kicsi voltam mindig háborúsat játszottam.
2012. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Komplikato ***** válasza:
100%

Nyilván az első linken lévő kamu, elég rákeresni a rajta lévő termék azonosítóra, ha valós termék lenne betiltva vagy megtalálnád vagy éppen semmi se lenne, de pl. az első dobozon lévő szám az egy könnyű helikopter száma.


Viszont lehet venni nagyobb lego boltokban saját elemeket amilyet akarsz. És akár meg is festheted amilyenre jól esik. Vannak ilyen egyedi kollekciók is.

Más részt egyéb helyekről meg lehet náci karakter, hiszen pl. volt Indiana Jones komplett készlet és sok másik filmhez köthető.

2012. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Komplikato ***** válasza:
100%

Na végignéztem, a képek nagy része "véletlenül" olyan minőségű mint átlag ufó fotó. :D

Az összes dobozon lévő azonosító kamu. A dobozokon lévő azonosító szinte mind járművekhez köthető, mivel legónál a számozás konzekvens, ráadásul ugyan ezért ilyen számú legótermék 97-ben még sehol nem volt ...

2012. dec. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!