Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Létezik ilyen náci legó?

Létezik ilyen náci legó?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Nem akartam elhinni ! Hogyan lehet ilyet kiadni ? Miért nem tíltakoznak az emberek ? Ez milyen országban van ?


2012. júl. 23. 22:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Természetesen létezik. Nekem is van.
2012. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Maric Őrangyal ***** válasza:
39%
Annó nekem is volt ilyen.. Nem értem mi ebben a pláne. Mondjuk katonákat nem adtak hozzá.
2012. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Bajtárs ***** válasza:
30%

[link]


Itt egy kép. Magyarországon régen lehetett kapni csak trükközni kellett hozzá.

(legalábbis ismerősöm ezt mondta, neki még meg is van, csak a doboza nem konkrétan így néz ki.)

Mára már itt be van tiltva.

2012. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen ilyen Lego termék NINCS. A cég többször perelte is az alkotókat hitelrontásért, s több egyéb címen.
2012. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Bajtárs ***** válasza:
20%
Előző: Akkor megmondanád, hogy honnan van az ismerősömnek ilyenje... -.-" Sok hülyeséget muszáj összehordani. Anno Bern-be vették. Mára már be van tiltva, mert néháyn zsidónak szúrta a szemét.
2012. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Mondom, nem a Lego gyártotta. Nem azt írtam, hogy nem létezik, hanem azt, hogy a cég nevével és logójával visszaélve készültek ilyen dobozok. A képeken látható készleteknek a száma más Lego dobozé.
2012. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%
valami názi boltban vettétek.
2012. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is van ilyesmi
2012. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is van ilyeneeeem... Csak abban lovagok vannak, meg egy sárkány van bezárva... XD
2012. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

"PLEASE NOTE! Many people have written to me asking where they can buy these sets. As far as I know, Zbigniew Libera only made three copies of these sets. They were sold for $7,500.00 each in the mid-1990s. I do not know if they have since been offered for sale. If and when they are, I expect the price will be much higher.


UPDATE: January 2012. The Museum of Modern Art in Warsaw, Poland, announced on its website that it has acquired Libera's concentration camp creations. The museum said it purchased the artwork on Dec. 30 from a Norwegian art collector for 55,000 euros, or approximately $71,800. The museum described the pieces as "one of the most important works of contemporary Polish art." Full article below."


Nem hiszem, hogy közülünk bárkinek is lett volna ilyen, ugyanis összesen 3db-ot gyártottak belőle, darabja 7500 dollár (1.5millió Ft volt) anno.

Később a varsói múzeum is hozzájutott egy példányhoz, amiért 55.000 eurót (kb 16.5millió Ft-ot) fizetett.

2012. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!