Az ENSZ Biztonsági Tanácsa előtt sikerül elérni a zsidóknak hogy megtámadják Iránt?
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
" 2/3 meg nem volt zsidó,szted ez igy igazságos volt te rohadt nagy töriprofesszor?? "
Ezért is volt az a felosztási terv, hogy ahol jellemzően zsidók élnek, az a zsidóknak lett kijelölve, ahol meg jellemzően arabok, az meg az araboké.
És igen, ez így a lehetséges variációk közül egy nagyon korrekt javaslat volt.
------------------
"Izrael megalakulása óta közel 5millió palesztint telepitettek ki vagy gyilkoltak le"
Mond, neked fizikálisan jól esik f@szságokat összehordani? Ez valamiféle perverzió, hogy mondjunk be minél nagyobb f@szságokat és verjük arra, ahelyett hogy életedben egyszer utánaolvastál volna?
Izrael megalakulásakor NEM IS LÉTEZETT 5 millió arab azon a területen, az egész területen éltek akkor 1,8millióan, ebből 600ezer zsidó, tehát 1,2 millió mínusz az apró (pl. örmények, stb.) arab élt ott akkoriban - palesztin meg végképp nem élt akkoriban annyi, sőt egy sem, hiszen ilyen fogalom a 60as évekig nem is létezett.
Az arabok által indított 48-49es háború alatt ebből a kb. 1,2millióból 6-800ezer helyi arab menekült át a front elől a környező arab országokba az arab tesók invitálására - nem kitelepítették őket, hanem a harcok elől elmenekültek, ahogy valszeg te is tennéd, ha frontvonalban laknál, és lenne hova, mert a sógorság hívna, hogy menjél oda átvészelni.
Az a több százezer arab, aki maradt, azok az állam megalakulásával együtt azonnal meg is kapták a teljes izraeli állampolgárságot, és azóta is ők és leszármazottaik adják az izraeli lakosság ~1/5ét.
És akkor nem beszéltünk az ugyanekkora nagyságrendű zsidó menekültekről, akik meg a háború hatására előtörő zsidó ellenes atrocitások miatt a környező arab országokból voltak kénytelenek Izraelbe menekülni - csak ők ugye nem olyan divatos téma, amikor menekültekről van szó...
A legyilkolásról meg szimplán annyit, hogy a több, mint 60 évnyi fegyveres konfliktus alatt, több nagyszabású fegyveres összecsapás illetve terrorhullám mellett is, mindkét oldal civil és katonai veszteségeit is összeadva jön ki valamivel 15ezer feletti áldozatszám - összehasonlításképpen ez mondjuk egy mexikói drogháború csak 2010ben. Vagy másképp, évente kb. 250 ember mindkét oldal mindenféle veszteségét beleszámítva.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!