Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha én a ZARA-ban vásárolok,...

Ha én a ZARA-ban vásárolok, azzal a spanyol gazdaságot támogatom?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 18:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Le lettem pontozva, de érveket, példákat még mindig nem kaptam... Szánalmas!
2012. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Shai-Hulud ***** válasza:
Ne fröcsögj már... Anélkül is tudomásul vettük, hogy neked más a véleményed.
2012. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, hogy kifejtem a véleményem, megmagyarázom érvekkel, és erre nem képes cáfolatot írni, hanem csak nemes egyszerűséggel lepontoz és tovább áll. És akkor egy másik kérdésnél, ugyan ezen kezdünk el vitatkozni, és ugyan úgy nem válaszol csak tovább áll. Rohadt idegesítő!
2012. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ez nem olyan kérdés hogy nekem az neked ez a véleményed. Itt vagy van kizsákmányolás, vagy nincs! Ennyi! JA ÉS VAN KIZSÁKMÁNYOLÁS! EU-s MULTIS KIZSÁKMÁNYOLÁS!
2012. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Shai-Hulud ***** válasza:
45%

Neked ez a véleményed. De fogadd el, hogy más ezt máshogyan láthatja.

Szerinted kizsákmányolás van. Más szerint meg szabad piac. A tied is egy vélemény, meg az övé is.


Attól, hogy erőszakosabban hangoztatod, még nem lesz igazad.

Viszont a saját véleményedet ne akard másra rákényszeríteni, hagyd meg neki is a jogot arra, hogy saját véleménye legyen - még akkor is, ha az nem egyezik a tiéddel.


Pedro

2012. jún. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 kp94 válasza:
Szerintem meg részben azért van ez az egész oldal ,hogy az emberek vitatkozhassanak és ezzel tágítsák a másik és a saját tudásukat.
2012. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 balkalolka ***** válasza:
A textilvásárlásaid 90%-ával Kínát támogatod.
2012. jún. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
19:55 milyen nézetei vannak a németeknek? ez nagyon érdekelne. Amúgy én nagyon szívesen vennék Zara cuccokat ha lenne pénzem rájuk
2012. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

25 ös

Annyi különbséggel, hogy van aki csak a levegőbe beszél, van aki meg alá támasztja érvekkel. Ettől lesz a véleményből tény. Nemigen tudott rá mit mondani a másik, mert nem tudott.

Csak itt jönnek a beidegződések, amit a tvben hallani, és hajtogatják a baromságot meggyőződés nélkül.

2012. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Ha a ZARA-ban vásárolsz a magyar átlaghoz képest "pénzesnek" számítasz. Támogasd azzal a spanyolokat, hogy adományt küldesz az ottani árvaházaknak vagy hajléktalan szállóknak és ne játszd itt a szentet, akit érdekel, hová megy a pénz a mit a szűk topokra és p*csányi szoknyákra költ....
2012. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!