Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki ért egyet az Irán elleni...

Ki ért egyet az Irán elleni agresszióval?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 00:41
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

"Akkor kinek van igaza? "

Maradjunk annyiban, hogy Kínának van igaza. Mindkét államnak (Izraelnek és Iránnak) van bőven sara.


"És Izrael mióta is akarja az összes perzsát kiírtani? "

Nem akarja kiirtani Izrael a perzsa népet, csak el akarja magyarázni nekik, hogy ki az úr.


"Amerikát is lerohanná? "

Nem, csak elmagyarázná USraelnek a dolgokat.


"Fájni nem fáj ,de a szélsőséges milicistákat,sehol nem szeretik. "

Izrael kormánya is szélsőséges, öntelt és arrogáns milicistákból ill. háborús bűnösökből áll.


"Izraelben és Amerikában demokrácia van (háttérhatalmas rizsát mellőzzük amíg nincs rá hiteles bizonyítékotok) "


Izraelben csak a zsidók élvezik a demokráciát, az ott élő arabok nem. Ezért mondom, hogy Izraelben nincs demokrácia.


Az USA-ban a PATRIOT Act miatt nincs demokrácia. Meg a háttérhatalom / árnyékkormány miatt is. 1913 óta nincs demokrácia az USA-ban. Erről Woodrow Wilson és egy-két politikus is beszélt. Ezt a háttérhatalmas dolgot máshol folytassuk, ne offoljuk vele szét ezt a topicot.


"Kínával szerinted pusztán össze veszne Amerika ? "

Nem.


"Észak-Koreát senki sem szereti ,de neki van már atomja ezért nem piszkálják."

Süket duma. Észak-Korea atomarzenálját le lehetne szerelni B-2-esekkel.


"Erre forrást kérnék ha lehet"

Ajánlom figyelmedbe a Talmudot. Izrael már nukleáris Armageddonnal is fenyegetőzött...


[link]

2012. jún. 17. 15:32
 22/48 anonim ***** válasza:
46%

"Nem akarja kiirtani Izrael a perzsa népet, csak el akarja magyarázni nekik, hogy ki az úr."


Ó ezt csak a perzsáknak szabad nem?



"Amerikát is lerohanná? "

Nem, csak elmagyarázná USraelnek a dolgokat."


Meggyőzni békésen a "Nagy Sátánt" arról hogy aki így nevezi az nincs vele rossz viszonyban? Vicces vagy.


"Fájni nem fáj ,de a szélsőséges milicistákat,sehol nem szeretik. "

Izrael kormánya is szélsőséges, öntelt és arrogáns milicistákból ill. háborús bűnösökből áll."


A két palesztin lefpuffantásának jóvá hagyása még nem háborús bűnösség.


"Izraelben és Amerikában demokrácia van (háttérhatalmas rizsát mellőzzük amíg nincs rá hiteles bizonyítékotok) "


"Izraelben csak a zsidók élvezik a demokráciát, az ott élő arabok nem."


Elég jelentős képviseletű palesztin párttal a parlamentben ,sőt palesztin tagokkal a kormányban ezt nehezemre esik elhinni.



"Az USA-ban a PATRIOT Act miatt nincs demokrácia."


Nem szép húzás ,de nem élnek vele olyan intenzíven hogy a demokrácia sérüljön.



"Észak-Koreát senki sem szereti ,de neki van már atomja ezért nem piszkálják."

Süket duma. Észak-Korea atomarzenálját le lehetne szerelni B-2-esekkel."


És a hadi előkészületeket nem venné észre senki,különösen nem Észak-Korea és esetleges támogatói.


"Erre forrást kérnék ha lehet"

Ajánlom figyelmedbe a Talmudot."


Én meg a Koránt ha nem bánod:)


"Izrael már nukleáris Armageddonnal is fenyegetőzött..."


Urbán legend

2012. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:

"A két palesztin lefpuffantásának jóvá hagyása még nem háborús bűnösség. "


A Gázai övezetben elkövetett dolgok kimerítik a háborús bűnök és a népirtás fogalmát. Az semmiség, hogy foszforos bombát dobálnak az arab civilekre.


"Elég jelentős képviseletű palesztin párttal a parlamentben ,sőt palesztin tagokkal a kormányban ezt nehezemre esik elhinni. "


Azért engedélyezték a palesztin párt létrehozását, hogy fenntartsák a törvényesség látszatát. Van egy zsidó származású ismerősöm, pár éve jött ide Izraelből, és mondta, hogy ott Izraelben az arabokat másodrangú állampolgárként kezelik...


Izraelben judeokrácia és nem demokrácia van.


"És a hadi előkészületeket nem venné észre senki,különösen nem Észak-Korea és esetleges támogatói."


Hogy vennék észre?


"Én meg a Koránt ha nem bánod:)"


Korán = Talmud és a Biblia keveréke.


A Korán erőszakos részei a Talmudból ill. az Ószövetségből származnak. A keresztény Ószövetség sem szégyenkezhet az uszítás, aljasság és a gyilkosság terén.


"Urbán legend"


Mark Glenn és Martin Van Creveld is beszopta ezt a "legendát"?


"Árnyékkormány és az USA"


Woodrow Wilson ezt mondta:


"A great industrial nation is controlled by it's system of credit. Our system of credit is concentrated in the hands of a few men. We have come to be one of the worst ruled, one of the most completely controlled and dominated governments in the world--no longer a government of free opinion, no longer a government by conviction and vote of the majority, but a government by the opinion and duress of small groups of dominant men."


[link]

2012. jún. 17. 16:22
 24/48 anonim ***** válasza:
Haggard nem párbalyképes - mondtam már sokszor.
2012. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Ezt miért mondod?
2012. jún. 17. 19:02
 26/48 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet semmilyen agresszióval! Az államok vezetőinek fenyegetései ellen már rég kitaláltak olyan biztonságpolitikai taktikákat, amellyel nem kell kioltani emberek életét, vagy nagyon keveset. Egyébként meg osztom a #19-es válaszolónak a kommentjét!
2012. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
En semmilyen agreszioval nem ertek egyett, mert az en apam es batyam kellene harcolnia es meghalnia. es miert? Nekem es meg 70millio masik embernek a haboru miatt nem lesz jobb az eletem. Ezt maskeppen kellene csinalni nem a haboruval. Europaban egyutt elnek a muszlimok, zsidok, keresztenyek egy munkahelyen dolgoznak sportolnak esetleg.szomszedok es meg nem olik egymast. ezt a politika kell intezni nem a civil embereket megolni
2012. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Iran nem csak Izraelre veszelyes, hanem mas iszlam orszagokra is. Ahol elnek siitak, oda belepiszkal, feszultseget kelt a muzulmanok kozott is. Penzeli a Hamaszt es a Hizballat. Fegyvereket csempesz terroristaknak, politikai vedernyot biztosit szamukra. Ennyit a "bekes" Iranrol.
2012. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 tarak ***** válasza:
utolso pontosan. en is egyetertek az Iran elleni agresszioval, szeretem az arab vilagot es nem akarom hogy a perzsak tovabb beleszoljanak a sajat ugyeikbe. sztem egy atombomba erosen rajuk ferne.
2012. jún. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Azért nem semmi, hogy milyen beteg lelkületű emberek szólnak hozzá a témához. Ilyenkor örülök, hogy a legtöbb nemzeti honvédelmi, illetve nemzetközi biztonságpolitikai vezetők többsége azért jóval normálisabbak. Most komolyan, képesek lennétek azért ártatlan civileket (gyerekeket, anyákat, nagymamákat/nagypapákat) atombombával kiirtani, mert az ottani rezsim veszélyt jelent? Igen, az iráni kormány valóban veszélyt jelent, de nem a civil lakosság! Most komolyan, milyen emberek vagytok ti?!! Már az előző hozzászólásomban említettem, hogy megvannak azok a hadi taktikák, amivel ki lehet iktatni egy állam nemzetközi veszélyforrásait úgy, hogy a civil lakosságot ne érje kár; sokkal hatásosabb és emberségesebb! De nem, ti a kisgyerekeket, az anyukákat, nőket, idősöket is megölnétek, azokat, akik teljesen ártatlanok! Vérlázító egyeseknek a hozzászólása, vannak nagyon aljas gondolkodású emberek köztetek dögivel (vagy legjobb esetben meggondolatlanok)!!!
2012. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!