Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » ‎Mi a véleményed Anders...

‎Mi a véleményed Anders Behring Breivikről?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan arra vagyok kíváncsi,hogy szerinted helyes e,hogy meggyilkolt 77 embert hanem inkább arra,hogy a nézeteiről mit gondolsz?Szerinted valóban épelméjű vagy nem beszámítható?

Ha 23 évet kapna akkor vajon megkísérelné újból megismételni a tettét?


Itt lehet röviden összefoglalva olvasni a nézeteiről.


[link]



#Ander Breivik
2012. máj. 24. 20:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%

23:33


Magyarországon legalább 4 szélsőjobbos irányzat van, de valószínűleg a mikroszkopikusan kicsikkel együtt több is. Ahogy szélsőbalosból is sok van, de ők mind mikroszkopikusak. A szélsőségesek mindenhol ilyen töredezettek, a Brian élete c. filmben ezt parodizálja a Judeai Népfront stb. jelenet.

2012. máj. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem teljesen ép elméjű, de kiszámíthatatlan.

Biztos megint megtenné, mert ő egy (templomos) lovag :D

És én meg is értem őt.

Senki nem tesz semmit a hazájáért, de ha valaki tesz, azt meg börtönbe/elmegyógyintézetbe zárják? pff

2012. jún. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
7%
Akik olyanokat írnak mint az utolsó, hány órát játszanak naponta videojátékokkal? Bocs, hogy belekérdezek, de szerintem ez nem off, hanem szorosan a kezdő kérdéshez kapcsolódik.
2012. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Ki kell, hogy ábrándítsalak, ugyanis nem szoktam videojátékokkal játszani :)
2012. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ez biztos?
2012. júl. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Halálbiztos :)
2012. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Faszo...... Eltelt már 10 év a kérdés kiírása óta az életemből, a legszebb fiatal évekből, úgy hogy nem is éltem ki magam. Breiviknek meg nekem kellene egy időgép, hogy vissza tudjunk menni 2011-be. Ő nem követné el a terrorcselekményt újra, én meg kezdenék valamint az életemmel. Tudom már te is bánod Breivik. Én is bánom. A sok kihagyott esély a szexre általános meg középiskolában. Hihetetlen milyen szerencsétlen voltam, rengeteg esélyem lett volna szexelni általános meg középiskolában. Én rontottam el mert egy visszahúzódó hülye voltam. Ki gondolná , hogy amilyen sok esélyem lett volna a szexre, annak ellenére szűzen végeztem el a középiskolát.
2022. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!