Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » ‎Mi a véleményed Anders...

‎Mi a véleményed Anders Behring Breivikről?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan arra vagyok kíváncsi,hogy szerinted helyes e,hogy meggyilkolt 77 embert hanem inkább arra,hogy a nézeteiről mit gondolsz?Szerinted valóban épelméjű vagy nem beszámítható?

Ha 23 évet kapna akkor vajon megkísérelné újból megismételni a tettét?


Itt lehet röviden összefoglalva olvasni a nézeteiről.


[link]



#Ander Breivik
2012. máj. 24. 20:58
1 2 3
 11/27 Problem2 ***** válasza:
47%

Egy idióta cionista tömeg gyilkos ,amúgy ha annyira nagy náci,kirekesztő akkor miért fehér norvég tiniket gyilkolásszolt le?Hiszen meg tehette volna azt is ,hogy be megy egy külföldiek által lakott negyedbe és agyon lő mindenkit?Igaz ez a tett is emberiség ellenes cselekedett lett volna!De nincs logika közötte.Szabadkőműves volt ,nem hiszem ,hogy a nácik a szabadkőművességet annyira szeretnék...

[link] "Boikott Israel" ez a transzparens volt kirakva a szigeten ,azon a bizonyos napon és nem hiszem ,hogy egy nagy náci,fasisztának ne tetszett volna ez!

Úgyhogy valószínűleg cionista lehetett vagy azok pénzelhették.

2012. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Breivik egy jelentéktelen macskajancsi, akinek sajnos fegyver került a kezébe.


Rengeteg ilyen idióta van, akik sorozatgyilkosként akarnak 15 perc hírnevet kierőszakolni maguknak. Az ilyenek ellen talán hatásos módszer lenne, ha az ókori módszer mintájára az elkövetők nevét titkosítanák.

2012. máj. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
12%

A "boikott Israel" -t mire értették? Tud valaki valami közelebbit?


A kérdésre válaszolva, akármilyen ideológiából csinálta amit csinált, még akkor is ha nekem tetszene az idelógia , mélyen elítélem a cselekedetét. Nem lehet gyilkolászni, csak mert valami nem tetszik.

2012. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%

11:08


Baloldaliak voltak, és Nyugat-Európában általában a baloldal ellenszenvezik Izraellel, annak agresszív, imperialista politikája miatt. A szélsőjobbosok, mint Breivik, pedig Izrael-szimpatizánsok, arabellenességük miatt.

2012. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
21%
Azért a munkáspárt fiataljait öldökölte, mert Norvégiában jó ideje a munkáspárt van hatalmon és Breivik szerint ők az oka mindennek, ők engedték meg, hogy Norvégiában élhessenek más nemzetek lakói is. Ez egyébként hatalmas baromság, ebből is látszik, milyen szellemi szinten él az az ember. Ráadásul Norvégiában nincs semmiféle konfliktus a bevándorlók és a norvégok között, az egész országban egyedül kb Breiviket zavarták az idegenek.
2012. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
45%

13:15 "A szélsőjobbosok, mint Breivik, pedig Izrael-szimpatizánsok, arabellenességük miatt."


Nálunk meg a szélsőjobbosok arab-szimpatizánsok, Izrael-ellenességük miatt. Káosz!

2012. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
12%
Ezt én sem értem. Én mindig azt hittem, hogy a jobbosok Izrael ellenesek...
2012. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
21%
Mindegy, utálnak mindenkit:)
2012. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

18:35


A baloldal, jobboldal, szélsőjobb, szélsőbal stb. országonként egy kicsit különbözik. Nem kell ezen meglepődni.

2012. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
58%
23:16: de a magyar szélsőjobb egyetért Breivik nézeteivel, ezért nekem mégiscsak káosz
2012. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!