Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarországról milyen országo...

Magyarországról milyen országokba lehet szó szerint disszidálni?

Figyelt kérdés
Tehát belépni az országba, ott bemenni az első rendőrőrsre, azt mondani, hogy most disszidáltál Magyarországról, leadni az útleveledet és segítenek neked letelepedni és beilleszkedni vagy elküldeni egy olyan országba, ami befogad.

2012. máj. 1. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Észak-Korea.
2012. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos sehova. Én bízom benne, hogy a következő választást a jobbik nyeri és akkor talán kicsit nagyobb lesz az esély.
2012. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vátáfák?
2012. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Mivel Magyarország nem diktatúra (nem az, le lehet szavazni a kormányt, ha nem tetszik) és tagja az EU-nak, ezért sehova.
2012. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pl. Ukrajnába nem lehet? Hallottam, hogy Magyarország ellensége és nem az amerikai, hanem az orosz érdekszférába tartozik.
2012. máj. 1. 11:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Egyébként miért akarsz te az ukrajnai nyomorba disszidálni? :D
2012. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Magyarország ellensége...


Figyelj, ennyi ésszel szerintem bárhova mennél, visszatoloncolnának.

2012. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ja, Ukrajna ellenség. Amúgy háborúzunk is, csak a híradóban nincs benne.
2012. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm, aki eljátszotta a homárt, persze nem volt az, és kért Kanadában menedékjogot. Aztán egyik nap behívták, és megmutatták neki melegfelvonulás felvételeit Budapesten és szépen hazatoloncolták. Most már a romákat is telepítik haza Kanadából. Úgy tudom ez volt az egyetlen ország, ahol ezzel a két ürüggyel kértek menedékjogot. Többről nem tudok.
2012. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régen lehetett az USA-ba , szívesen fogadta a magyar menekülteket.Van rokonom aki oda disszidált és átlagon felüli életszínvonalat teremtett.3 gépszerelő műhely áll a tulajdonában.
2012. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!