Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hova érdemes 20 évesen kivándo...

Hova érdemes 20 évesen kivándorolni?

Figyelt kérdés
Közgáz szakon tanulok, de nagyon elegem van itt mindenből, külföldön ugyanilyen vagy jobb színvonalon tudnék élni egyetem melletti munkával, jóval kevesebb stressz és bosszantó dolog nélkül. Hova érdemes Európán belül mennem? Felsőfokú szinten beszélek angolul és németül, franciául és spanyolul középfokon.
2012. ápr. 20. 15:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig "haragudtam" arra, aki azt mondta hogy innen el kell menni, vagy azt meg is tette. Most 55 évesen eljutottam, oda, hogy azt mondom én is, EL INNEN!Itt már csak éhen lehet halni, a fiatalokna nincs jővőjük, az idősek pedig felélik ami van, nem tudnak segíteni a gyermekeiknek és unkáiknak.Ha lehet, én is megyek a fiammal. Jól teszed, menjél, a fiatalok még bátrabbak,szívósabbak,céltudatosabbak, az idősebb korosztály már elvegetál valahogy.
2012. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

"Akkor viszont szerintem takarodj ki mielőbb. És azt is tagadd le, hogy valaha magyar voltál!

"


Amikor látom az ilyen hozzászólásokat mint a tied én is elszégyenlem magam, hogy "magyarnak" születtem.

2012. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy elmész, de megértem.


A magyar hegyből egy újabb kavics letört. Így megy tovább, és csak alföld lesz a végén ... :(

2012. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha felajánlanának egy zsíros állást ezeknek a nagymagyaroknak valahol külföldön, ők se gondolkodnának sokat a távozáson.
2012. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

"a felajánlanának egy zsíros állást ezeknek a nagymagyaroknak valahol külföldön"


Na, a nagymagyarok értelmi képességeit és tanultságukat ismerve ez a veszély nem fenyegeti őket.

2012. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

""a felajánlanának egy zsíros állást ezeknek a nagymagyaroknak valahol külföldön"


Na, a nagymagyarok értelmi képességeit és tanultságukat ismerve ez a veszély nem fenyegeti őket."


Vagy mégis...

2012. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 tetris ***** válasza:
13%
Menj Grönlandra! A fókák most direkt közgázost keresnek, aki tárgyalási szinten tud kettő nyelvet. A haza meg le van sz@rva.
2012. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
58%

Vörösmarty Mihály: Országháza


A hazának nincsen háza,

Mert fiainak

Nem hazája;

Büszke fajnak

Küzdő pálya,

Melyen az magát rongálja,

Kincsnek, vérnek rossz gazdája.

(1. vsz. 1-7. sor)


Neve: szolgálj és ne láss bért.

Neve: adj pénzt és ne tudd mért.

Neve: halj meg más javáért.

Neve szégyen, neve átok:

Ezzé lett magyar hazátok.

2012. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Eu-n belül szinte bárhova, anlia nem mert kva drága az oktatás... De hagyd el mielőbb a süllyedő hajót!
2012. ápr. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 petfol válasza:
100%
Elobb menj el kulfoldre Erasmus-szal vagy hasonlo programmal. Esetleg probalj meg valamilyen kozos kepzesi programba bekerulni. A szakmai gyakorlatodat (ha van ilyen a szakodhoz eloirva) kulfoldi cegnel igyekezz elvegezni. Igy elegendo tapasztalatot szerzel, es mar nem is lesz lenyeges a gyakorikerdeseken ilyen kerdest feltenni: ha ugyes vagy, mar lesz is allasod kulfoldon mire vegzel.
2013. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!