Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Más országokban is ilyen...

Más országokban is ilyen magas a passzivitás a pártokkal szemben, mint itthon?

Figyelt kérdés
Magyarországon a teljes népesség 50-60%-a nem tud szimpatikus pártot mondani, ez hatalmas arány.
2012. ápr. 12. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen szimpátiára gondolsz, amikor már 20 éve csak becsapnak minket, meglopnak és sanyargatnak, közben tömik a zsebüket és kicsit se foglalkoznak vele, hogy az átlag ember jövőjét tönkretették.
2012. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Sajnos a saját zsebük fontosabb nekik, mint azok, akik a szavazatukkal támogatták őket.
2012. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, bár nem állnak rendelkezésemre konkrét statisztikai adatok, csak éltem más országokban, és ott sehol nem tapasztaltam ilyen kiábrándulást.


És tudjuk, hogy Magyarországon se volt ez mindig így, bár itt sem emlékszem korábbi számokra. Arra viszont emlékszem, és ez is egy idevágó döbbenetes adat, hogy ma 31-2 %-kal lehet valaki Magyarország legnépszerűbb politikusa. Göncz Árpád még 80 felett volt. Ez magyarul azt jelenti, hogy akit "szeretünk", azt is inkább utáljuk. Szégyen ez, és teljes mélypont. Csak azt nem tudom, hova vezet majd mindez. Mert most ez a teljes elfordulás és kiábrándulás nem jár együtt lázadó törekvésekkel. De azt hiszem, ez az abnormális helyzet, azaz a csendes utálkozás sem tarthat túl soká. És vajon mi lesz az után?

2012. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még ez is túl kevés. Hihetetlen, hogy van még 4 millió ember ebben az országban, akinek megér akár csak fél órát is a napjából, hogy ilyen hülyeséggel foglalkozzon. Én nem hiszem el ezt a számot.
2012. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem hiszem, hogy a megszorítások szükségesek, mivel az érem másik oldalán áll egy mérhetetlen pazarlás. Ebből kifolyólag nem értem mért kéne támogatnom azt, hogy szarrá adóztassanak azért, hogy gazdagéknak könnyebb életük legyen.
2012. ápr. 13. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!