Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen jó végre másban is...

Milyen jó végre másban is vbégre az élmezőnyben járni?

Figyelt kérdés

[link]


Csak egy dolog érdekelne:


Erre milyen választ várnak a megjelölt személyektől?


"Magyarországon, Spanyolországban és Lengyelországban az antiszemita magatartást mérő számok szó szerint túllépnek a grafikonon és komoly választ követelnek a politikai, civil és vallási vezetőktől."


2012. ápr. 1. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
vicces nép ez a zsidó :)
2012. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Mégis, egyes zsidók jól el vannak Magyarországon, főleg Budapesten. Akkor most hogyan is van ez?
2012. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

"szó szerint túllépnek a grafikonon "


Tessék hozzánk méretezni a grafikont és akkor nem lógnak túl... Már akkor is én vagyok az antiszemita, ha Kohn nem ért az Excelhez?

2012. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Hjakérem, megérkezett az újbeszél friss kiadása. Fordítom:


"elegem van a vagyon elleni és erőszakos bűnözés növekedéséből" -> A bűnözés csökken, de egyre több a rasszista megnyilvánulás.

"elegem van abból, hogy nemzetközi pénzügyi csoportok játszanak az emberek megélhetésével és az ország gazdaságával" -> válság van, amiről senki sem tehet, de rohamosan növekszik az indokolatlan antiszemitizmus, és fastiszta csoportok alakulnak mindenfelé...

2012. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%

pont elobb olvastam , a kitekinton..hahaha lehet a gyik-et vettek a statisztika alapjaul, itt tenyleg sok a zs.idozas:)

legalabb valamiben az elen jarunk!:))

Monduk h a statisztika mennyire hiteles az is mas kerdes.

De ahhoz kepest mennyire utaljak oket, eleg sokan elnek itt.Szerintem tesznek ra magasrol maguk az erintettek.

2012. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

A kis Swarcz Simon megkérdi a rabbit:

- Rabbi, mit jelent a demokrácia?

- Azt jelenti, hogy mi lenyúljuk az embereket sok-sok pénzzel. - mondja a rabbi.

- És mondd, nem haragszanak érte? - kérdi meglepődve a gyerek.

- Dehogyisnem, ezt nevezik antiszemitizmusnak.

2012. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

-"vbégre" mielőtt valaki belekötne..



Bár a konkrét kérdésre eddig nem kaptam ,de a válaszok tettszettek .


Mindenkit felpontoztam.

2012. ápr. 1. 17:56
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Kérem szépen, azután, hogy a nyugati sajtó olyan hülyeségeket írogatott, hogy Magyarországon félnek a zsidók, meg, hogy a cigányok menekülnek (!) Kanadába, én már az ilyen cikkeken sem csodálkozom. Amúgy meg én romániai vagyok és itt is kb. annyira antiszemita a lakosság, mint Magyarországon, itt is vannak szélsőjobbos szervezetek, de ez senkit nem érdekel ott nyugaton.
2012. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy szerintem azt várják el tőlük, hogy kezdjenek egy hatásos zsidóbarát propagandát és hogy ítéljék el az ún. "gyűlöletkeltőket". Mondjuk ha azt vesszük, hogy még a youtube-on is ott vannak a Divizió88 számai, ez nem is alaptalan teljesen...
2012. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugy erted kerdezo, hogy buszke vagy az elso helyre?
2012. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!