Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez csak engem idegesít, vagy...

Ez csak engem idegesít, vagy más szerint is felháborító ez?

Figyelt kérdés

Arra értem, amikor a Pápa vagy valami híres énekes megy egy szegényebb országba.

Ezzel önmagába semmi gond sincs. (a Pápával sincs semmi gond, félreértés ne essék)


Viszont én azt felháborítónak tartom, hogy millió vagy milliárd összegű pénzt kidobnak ilyenre, lakhatás, a sztárok kedvére tenni stb stb miközben SZINTE A FÉL ORSZÁG ÉHEZIK.....gondolok itt Mexikóra, vagy egyéb szegény országokra.

Ténylegesen magas az éhezési ráta, az életszínvonal rengeteg helyen a minimális megélhetési szintet sem éri el, és akkor ilyenekre cs*szik el a pénzt....


Elnézést a kirohanásomért, de ezen nagyon felhúztam magam. Minek pl sztárokat az ilyen országba hívni, akik csak koncerteznek egyet, de viszik a pénzt mint a fene, az ország lakosságának a nagy (vagy kb a fele) része meg éhezik, vagy NYOMOR van?


Ez csak szerintem felháborító?:S Nektek mi erről a véleményetek?


2012. márc. 26. 15:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

példa erre az egészre!

Mikor a Queen itt volt őket is úgy hívták meg, hogy Bécsben voltak, és szoltak nekik, hogy gyertek már ár... 1 napra ugrottak át csak nem is aludtak itt. Egy kocsmaféleségben ettek ittak és koncert utána mentek, mert akkor a komcsi rendszerben nem engedték, hogy itt aludjanak.

Meg ott van pl Bono, Angelina Jolie sorolhatnám... meg ne Madonnával dobálózzatok már aki 53 évesen 20 éves tini ribancnak akar kinézni, és féltékeny a lányára!

A pápáról meg még annyit, hogy a hit nagyon erős fegyver hülyíteni a népet és a sok 2,5 milliárd keresztény akik benyelték a rizsát és fényevők elhisznek mindent, így lehet hülyíteni és népet vezetni. A pápa is csak egy báb akit mutugatnak a szinpadon, de a színdarabírók az igazi nagyágyúk!

2012. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!