Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sajnos nem egyszer fordult...

Sajnos nem egyszer fordult elo, latvan a rendszamot a kocsimon, annak ellenere hogy magyarul beszeltunk, olyan kijelenteseket hallottam, no itt vannak mar megint a romanok, mire jo ez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

Román rendszám van a kocsidon?

Romániában élsz?:


Akkor román vagy, hol itt a probléma?!

Mi magyarok legalább ékezetet használunk. Nem magyar billentyűzet, nem ok, át lehet állítani, ha már ide írsz!

2012. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem,ez angol billentyuzet,es egy normal valasz helyet mar rogton a kritikaval jossz ? Koszonom.
2012. márc. 16. 19:09
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
semmire nem jó csak az emberi butaságot hozza a felszinre ami sajnos nemzetközi
2012. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Hátha egyszer Romániából jöttél,akkor nem mondhatják azt,hogy itt vannak már megint a Kubaiak!Nem értem mi ezen a felháborító?
2012. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mert a román sofőrök olyanok amilyenek, én is mindig románozok ha meglátok egyet. Rendszám alapján nem derül ki valakinek a nemzetisége, de a román rendszámosokat én nagy ívben kerülöm, főleg a körforgalmaknál.
2012. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

„Igen.Hat megis milyen emberek az ilyenek (mar ha annak nevezhetok),es kozben megy az ugatas a nagy egyesitesrol,nemde ?”


Nem. Valószínűleg nem ők azok, akik egyesítésről beszélnek.

Bár ami meglepő az az, hogy ilyen idióták mindkét oldalon vannak, legfeljebb eltérő arányban.

2012. márc. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Magyarországon laksz? ha igen:


azért románoznak, mert a rendszámra koncentrálnak és ez egy gúnyos kódszó arra, hogy "no itt vannak már megint akik nem képesek regisztrációs adót fizetni"

2012. márc. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

De rendszám alapján kiderül. A HR például magyar.


Ez egyébként semmire sem jó, ki is derült. A Kádár korszak maradványa, amit a Pozsonyi út és vidéke megerősített.

2012. márc. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


Igen.Hat megis milyen emberek az ilyenek (mar ha annak nevezhetok),es kozben megy az ugatas a nagy egyesitesrol,nemde ?"


Mit vársz ilyen stílussal?4 Egyébként az újraegyesítés a kutyának sem hiányzik.


"Nem,ez angol billentyuzet,"


Illik megtisztelni annak az országnak a lakóit, ahol reklamálsz azzal, hogy a megfelelő helyesírást használod!

2012. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%

Na, akkor elmondom bővebben, mert arról van szó, hogy látom az érintettek megértették, de a kérdező nem biztos. :)


Van Magyarországon egy kozmopolita, internacionalista társaság, akik évtizedek óta uralják az országot. Ezek rettegnek bármilyen versenytől, bármilyen alternatívától.

Annyira gyenge teljesítményt mutattak fel, hogy egyenlő esélyek esetén hónapok alatt elvéreznek a versenyben.

Na, ezek laknak Budapesten a Pozsonyi út környékén.


Te például nagyon zavarod őket, mert ahhoz vannak szokva, hogy ők a mai Magyarországon jól elvannak, nekik a legkisebb változás is életveszélyes, nem tudnak vele mit kezdeni. Ezért a teljes elutasítást választották mindennek szemben. Ezért vagy te román. Én náci vagyok, nem tudom, hogy miért, nem szabad megkérdezni, mert az antiszemitizmus.


Mivel ez a társaság hosszú ideig az egész országot uralta, a tájékoztatást is, és azzal, hogy románnak nevezett téged megpróbált kizárni a nemzeti közösségből.


Ezt a primitívebb emberek elhitték, hogy azt a keveset, amit ők kaptak, azt tőled kell félteni. Talán ez most már kezd megváltozni.

2012. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!