Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottatok már hasonló...

Hallottatok már hasonló kijelentéseket a fidesztől-orbántól?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=OUduQtDRehw&feature=related


5:24 -től ahol Vona megmondta, hogy ha a hazáról van szó, akkor "kit érdekel, hogy ki a jobbikos? kit érdekel, hogy ki a fideszes? Össze kell fogni és el kell menni egymás tüntetéseire!"


nem tudom, de nekem ebből eléggé az jön le, hogy nem a hatalom számít neki, hanem az, hogy valaki helyesen cselekedjen.


én nem hallottam még ilyesmi kijelentéseket a fidesztől, ő tőlük csak támadásokat hallottam. tud valaki ellenpéldát?


2010. márc. 12. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
ellenpéldát nem fogsz hallani, csak azt, hogy Vona máshol ezt mondta, azt mondta,meg hogy ő ilyen meg olyan.... de azért sok sikert hozzá!
2010. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

vona vagy maga a jobbik nem tökéletes ez tuti. de folyamatosan olyanokat olvasok, hogy a jobbik köpköd és támad meg a fideszt ellenségezi, stb.


pedig egy ilyen szónoklat nem épp azt sugallja, hogy neki az ellenség a fontos, hanem együttműködne, ha a fidesz hajlandó lenne rá.

2010. márc. 12. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ezzel az a baj, hogy az össze kell fogni, az az ő nyelvén azt jelenti, hogy tegyük azt mind, amit én mondok. Én pl hajlandó lennék összefogni a jobbikkal az egykulcsos, 16 százalékos jövedelemadóért, a kisebb államért, a melegházasságért ( nem, nem vagyok érintett benne :) ) a nők abortuszhoz való jogának fennmaradásáért, és az egyház és az állam szétválasztásáért. Vállvetve harcolnék ezért bármelyik jobbikossal, mert hiszem, hogy egy szebb és jobb világot teremtenénk. Na, melyik jobbik fog össze velem?:)
2010. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
+os
2010. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az egyház és az állam szétválasztásával egyetértek...abban összefoghatunk :D de attól, hogy egyetlen ponton nem értek egyet a jobbikkal, még a program maragék 87 oldalával tökéletesen tudok azonosulni...
2010. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel az a baj, hogy az össze kell fogni, az az ő nyelvén azt jelenti,


Egy kulcsos adó?


Kinek lenne az jó 10% nak?


1 évet nem húznánk ki vele.


Az a baj hogy neked van egy felfogásod ami lehet hogy szép és jó, csak épp a magyar viszonyokhoz semmiköze.

1 kulcsos adó csak a széles, legalább 60-65% középosztállyal rendelkező országokba megvalósítható.

Ha egy 20% középosztály esetében be akarod vezetni az=dél amerika!

2010. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja!A te álláspontod is egy vélemény a sok közül...

Vona Gábornak tök mindegy kivel áll össze,csak hatalmon legyen(nem fog)A Fidesz meg saját tepsijébe szarna,ha MSZP,Jobbikkal lepaktálna....

2010. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!