Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most lehet, hogy én vagyok a...

Most lehet, hogy én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés

2012. márc. 15. 00:06
 1/7 A kérdező kommentje:

Helyszín az Usa. Tárgy Clinton, Lewinsky.


Namármost ugye az Usa demokratikusnak és liberálisnak mondja magát. És ezen akadnak fel? Egy liberális és demokratikus országban a b.ziknak szabadon kéne sz.pniuk egymás f.szát. És akkor egy heteró b.száson akad fel egy ország?


Magyarországon ki a fenét érdekelne Orbán kit kúr meg?

Mégsem mondjuk magunk liberálisnak.

2012. márc. 15. 00:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a liberalizmus a gazdaságpolitikára vonatkozik. Meg esetleg a diszkrimináció csökkentésére. De attól még elég konzervatívak tudnak lenni a hétköznapokban.
2012. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát azt veszem észre, de most a liberalizmust félretéve, szerintem ez még csak nem is demokratikus. Más magánéletében kell vájkálni? Hát kinek mi köze ehhez?
2012. márc. 15. 00:32
 4/7 tetro ***** válasza:
58%
Értelmetlen a kérdés így magában. És amit utána írtál, abból sem derül ki, hogy mit akarsz tudni...
2012. márc. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bumbi02 ***** válasza:
64%
A fogalmazásod stílusából ítélve: Igen, lehet.
2012. márc. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az USA eléggé keresztény hagyományú ország, főleg a délebbi területeken. Egy vezetőnek pedig a legtöbb ember szerint példát kell mutatnia a "népnek". Szerintem ebből adódik a botrány, erkölcsi okai vannak.
2012. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bumbi02 ***** válasza:
Főleg hogy Clinton elég sokáig tagadta a dolgot, és csak később ismerte be...Főleg hogy Clintonnak volt felesége is... A házasságtörés, megcsalás akkor is bűn - szerintem a "liberális" világban is - ha nem elnök az ember. Elnökként meg mutasson példát. Ő képviseli a világban Amerikát, az országát. Persze hogy nagy botrány volt belőle.
2012. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!