Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Angela Merkel 50 éven...

Ha Angela Merkel 50 éven belül háborút jósol azt milyen háborúra érti?

Figyelt kérdés

Világháború nemigen, mert ha lenne is (Irán miatt) akkor sem Európában folynának a harcok így ez kilőve. De hagyjuk is ezt a témát, 100000 kérdés foglalkozik vele.


A háborút Merkel a bevándorlókra érti? Mármint hogy egyre több a bevándorló pl Németországban, Franciaországban, vagy Angliába. Pl Angliai zavargás.


Vagy mire érti Merkel?


Mennyi a realitás alapja?


2012. márc. 2. 18:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"Nyugati kalifátus..."

Ilyen nem 10-20 éven belül lesz. Amúgy én azt olvastam egyszer hogy többen térnek át muszlimról keresztény hitre mint fordítva.

2012. márc. 2. 20:57
 12/23 Shai-Hulud ***** válasza:

"többen térnek át muszlimról keresztény hitre mint fordítva."

És ez nem véletlen! :-)

2012. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mert?
2012. márc. 2. 21:22
 14/23 Shai-Hulud ***** válasza:
Mert az iszlám csak innen Európából tűnik olyan szépnek. Sokkal több negatív szabálya, korlátja van, és sokkal merevebb, mint a keresztény vallások.
2012. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
És ennek mi köze van ahhoz hogy több muzulmán tér át a keresztény hitre mint keresztény hitű a muzulmán vallásra?
2012. márc. 2. 22:56
 16/23 Shai-Hulud ***** válasza:
Hát ha nem érted, akkor hiába is magyaráznám. :-)
2012. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Érteni értem, de magyarázd el jobban.:)

Amúgy akkor gondolom Merkel nem ilyen világháborúra érti vagy hasonlók.....az azért eléggé nagy túlzás lenne.

2012. márc. 2. 23:16
 18/23 anonim ***** válasza:
48%

Háború lesz, ez nem kétséges. Az élelmiszer ára már most is az egekben, a vízhiány 50 (inkább 20) éven belül kritikus lesz. Afrika és a Közel-Kelet nyaranta gyakorlatilag lakhatatlan lesz (akár 60 fok fölé is mehet a hőmérséklet), és ez kontrollálhatatlan népvándorlást indít meg az EU-ba.

Sajnos ez elkerülhetetlen, mert az emberiség létszáma egyre ijesztőbb mértékben növekszik.

2012. márc. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a meglepő ebben az egészben, hogy egy pozícióban levő politikus ilyen meglepően nyíltan beszél. Talán elgurult a gyógyszere?
2012. márc. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Vízhiány nem a közeljövőben lesz, max elfogy az olaj. Élelmiszer árak pedig a válság miatt növekedtek meg, a válság elmenetelével csökkenni fog.
2012. márc. 3. 09:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!