Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek az Usa simán...

Szerintetek az Usa simán megtámadja Iránt vagy inkább rendez egy "false flag" támadást, mint ahogy tette 2001 09 11 esetében?

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 10:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
47%

Kihagytam:


Miért kell azokat lepontozni, akik nem pártolják Izraelt?

2012. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

Haggard:


Valami közlendőd van, akkor ide írj, ne privátot, mert az olvasatlanul törlöm!

2012. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

Miért törlöd olvasatlanul a privátot??? Légyszi reagálj a 16:58-as hozzászólásomra.


Abban mi a hülyeség, hogy az államot a bankárok és a cionisták kormányozzák a háttérből???

2012. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

"Miért törlöd olvasatlanul a privátot??? "


Mert nem kértem, hogy küldjél, és nem vagyok rá kíváncsi!

2012. febr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
12%

Zagyva összeesküvés elméletek.

Reagáltam.

2012. febr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Minden hozzászólást törölnek, ami az USA-t és Izraelt negatív színben tünteti fel. Milyen "demokrácia" ez? Talán inkább cáfolni kellene cenzúra helyett! A cionisták minden kényes kérdést elintéznek azzal, hogy "összeesküvés elmélet".
2012. febr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

Mik a zagyva összeesküvés elméletek? Nem bírod felfogni, hogy az tény, hogy bankárok államügyekbe szólnak bele és akaratuknak megfelelően irányítják azokat?


Meg azt sem bírod felfogni, hogy létezik cionista lobbi, mely elintéz jó sok dolgot Izraelnek?

2012. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 Treb ***** válasza:

"cionista lobbi, mely elintéz jó sok dolgot Izraelnek"


Valami konkrétum? Tini prof. :D

2012. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Pl szemet hunytak a USS Liberty megtámadása felett, vagy az is érdekes, hogy az USA csak úgy adja Izraelnek a legjobb fegyvereket.
2012. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

A Pentagon körül nem láttam roncsokat. Hogy lehet?


Meg ha repülő csapódott be oda, az miért nem túrta fel a füvet a Pentagon előtt? A Pentagonba zuhant "utasszállítót" leszállították valamelyik titkos repülőtéren. Úgy mint azt az utasszállítót az Op. Northwoodsban.


Független vizsgálat szerint önmerénylet eredményeként csapódott bele robotrepülő a Pentagonba. Utasszállító nem csapódott bele.


[link]



Ha nem robbantás eredményeként dőlt össze a WTC, akkor mit keresett a nano-termit a WTC porjaiban?


http://www.youtube.com/watch?v=vRNLxe-PiAQ


Gondolom a tűzoltók hanganyagai is csak véletlenül beszélnek robbantásról.



[link]


Hogyan fúródhatott bele az egyik épület egy darabja ebbe az épületbe, ha csak simán összedőlt a torony? Hogyan volna már a gravitáció képes erre? Valami olyan erősségű dolog tudja ezt csak megcsinálni, mint egy robbanás. Hogyan magyarázzák ezt a hivatalos elméletben hívők, mint pl te?


Az is érdekes, hogy a legnagyobb ellenállás felé (lefele) dőlt a WTC...

2012. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!