Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek az Usa simán...

Szerintetek az Usa simán megtámadja Iránt vagy inkább rendez egy "false flag" támadást, mint ahogy tette 2001 09 11 esetében?

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 10:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
Amerika már majdnem minden háborújánál "false falg" módszert alkalmazott
2012. febr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim válasza:
72%
Haggardal értek egyet,de nem pontoztam le senkit sem azért mert más véleményen van.Viszont van aki nem tiszteli más véleményét,ami elég szomorú.Ennek az oldalnak nem az a célja hogy egymást leoltsuk!
2012. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
9:53-ast én írtam csak véletlenül a párom volt bejelentkezve.Bocsi:)
2012. febr. 19. 09:58
 34/61 anonim ***** válasza:
Amúgy Németországban meg nyugaton már kb. 10 éve arról pofáznak, hogy ez egy önmerénylet volt, de ez titeket ne zavarjon... Az esetet több tudós is vizsgálta, de a hivatalos teória sajnos nem állja meg fizikailag a helyét. Ez van. És 9/11 lényege nem a Közel-Keleti háború megindítása volt, hanem a szabadságjogok látványos leépítése. Azt kell mondjam, Amerika már közel sem az a szabad ország, mint ami 2001 előtt volt.
2012. febr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:

Ajánlom Kameini ajatollah véleményét az iráni háborúval kapcsolatban:


“In light of the realization of the divine promise by almighty God, the Zionists and the Great Satan (America) will soon be defeated,” Ayatollah Khamenei, the Iranian supreme leader, is warning.


[link]


Ennyit arról hogy válogatás nélkül utálják az irániak a zsidókat. Ők kijelentették, hogy a cionistákat utálják, és nem a normális zsidókat.

2012. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:

Azt mivel magyarázzátok, hogy akkor nem szálltak fel az elfogóvadászok az "eltérített" utasszállítók lelövésére?


Ha jól tudom, 9/11 előtt egypárszor megcsinálták az amerikaiak, hogy a repülési útvonalról eltért repülő után F-15-ösöket küldtek...


Meg az is érdekes, hogy úgy tervezik meg az épületeket, hogy kibírja a repülők becsapódását, de leomlik rejtélyes módon.


Számolgattam, és az jött ki, hogy a tornyoknak nem szabadott volna becsapódniuk. Majd bemásolom azt a számolást.

2012. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 asmosys ***** válasza:

Ha jól tudom, 9/11 előtt egypárszor megcsinálták az amerikaiak, hogy a repülési útvonalról eltért repülő után F-15-ösöket küldtek...


Rosszul tudod, ez utána lett. Addig elméletben játszottak a gondolattal de senki nem hitt benne. Ezért volt zseniális a terv.


„Meg az is érdekes, hogy úgy tervezik meg az épületeket, hogy kibírja a repülők becsapódását, de leomlik rejtélyes módon. „


Szándék megvolt, nem jött be, mint oly sokszor. Rohadtul nem rejtélyes. kb van 1000 dolog kapásból ami nem úgy viselkedett ahogy tervezték.


Kiszámoltad? LOL!

2012. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:

A fémvázas acél épület sem omlik össze attól, hogy a tetejébe belemennek, az alján kell berobbantani az ilyen eredmény eléréséhez.


Vadászrepülők fel nem szállása:


http://www.youtube.com/watch?v=c4mFQwqnvLc&feature=related


Azt a számolást majd a következő napokban beszámolom.


Azért gratulálok ahhoz, hogy elhiszed a hivatalos hazugságot. Meg ahhoz is, hogy a másik topicban véded Izraelt, annak ellenére hogy nincs semmilyen erkölcsi alapja.

2012. febr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 asmosys ***** válasza:

„A fémvázas acél épület sem omlik össze attól, hogy a tetejébe belemennek, az alján kell berobbantani az ilyen eredmény eléréséhez. „


Tévedsz. Az omlás mint láthatod /ha figyelnél/ felülről indul. :D Egyébként fémvázas épület a tűztől is eldőlhet. Sok példa van rá.


Az egész videó kamu. Általános iskolás fizikai ismerettel az ilyet illik kiröhögni.


Izrael rohadtul nem érdekel. Egyébként Te is védheted Iránt, annak sincs erkölcsi alapja. Lövésed sincs, mi van ott. Nem mintha bármiről is lenne fogalmad. :P Kár pedig amennyi energiát beleölsz, már lehetne.

2012. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:

A repülők miatt linkeltem a videót...


Mindkettő államnak van elég sok sara, egyik sem tarthatna atomfegyvert. Irán csak a cionistákat akarja móresre tanítani (jogosan) , míg Izrael meg az összes perzsát. Oroszország szerint Irán és Izrael közül Izrael viselkedik agresszorként.

2012. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!