Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért bántja mindenki a zsidókat?

Miért bántja mindenki a zsidókat?

Figyelt kérdés
Mindenki bántja, pedig olyan rendes emberek, segítenek mindenkin.

2012. jan. 27. 13:07
1 2 3 4 5 6
 51/60 9324 ***** válasza:
14%

Bár úgy lett volna!

De sajnos azok a nemesek akik valamilyen üzleti vagy egyéb kapcsolatban voltak a zsidókkal bevédték őket.

Így több vármegyében háborítatlanul éltek.

Ráadásul közülük többen kikeresztelkedtek így el tudtak vegyülni az országban és tovább tudták végezni az aknamunkájukat.

2012. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim válasza:
10%
Ismered Solymosi Eszter történetét? Ha nem keress rá :)) Számomra már az az eset elég okot adott arra, hogy utáljam őket. Nem mindegyik zsidó rossz, csak a 90%-uk :)) Ne érts félre, nem vagyok egy nagy náci, de nem szeretem sem a zsidókat, sem a cigányokat, sem az ázsiaiakat (kínai stb...)
2012. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
85%
Solymosi Eszter története nem éppen a valóságon alapszik... egyébként a jobbik egyik nagy példaképe Kossuth is tiltakozott és vérvád ellen gyalázatosnak tartotta ezt a fajta babonaságot és elmaradottságot... Tisza Kálmán és az akkori jobboldali kormány is fellépett eme vádak ellen... az efféle és hasonló eget verő baromságra egyedül a jobbik és a szélsőjobboldali csürhe képes
2012. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
92%

"A tiszaeszlári vérvádper Európa-szerte példátlan felháborodást keltett, nem csupán a zsidóság körében. A magyarokon kívül a külföld legkiválóbb keresztény teológusai is elítélték a pert, amelyet középkori, sőt ókori babonák maradványának neveztek. Közéjük tartozott Hermann L. Strack, a berlini egyetem protestáns hebraistája. Maga Kossuth Lajos is szót emelt Torinóból, s tiltakozásában középkori előítéletnek, Magyarország gyalázatának és a civilizációhoz méltatlannak nevezte a vérvád-ügyet."


Aztán csodálkozik a magyar nagy tehén szemekkel, hogy hát miért néz minket Európa és úgy nagyjából az egész világ hülyének?

2012. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 9324 ***** válasza:
5%

Nos, akkor mondanék valamit!

Én olvastam Bary József: A tiszaeszlári bűnper című könyvét.

Ez a könyv Eötvös József könyvét tételesen cáfolja.

De tovább megyek!

Néhány éve a Sziget Fesztiválon voltam biztonsági őr.

Ott az egyik alkalmazott leányzóval elbeszélgettem. Beszélgetésünk igen sok rétű volt. Valahogy szóba került Tiszaeszlár. Elmondta, hogy a nagymamája odavalósi, és azt mondta a mama, hogy ott a zsidók vérgyilkosságot követtek el. 1-2 év múlva az egyik kolléganőmmel beszéltem az esetről és a legnagyobb megdöbbenésemre kiderült, hogy a szóban forgó Solymosi család leszármazottja és ő is váltig állítja, hogy a zsidók ölték meg Solymosi Esztert.

Nekem ezek után bebizonyosodott, hogy a zsidók keze van Eszter eltűnésében!

Akár tetszik, akár nem!

2012. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
23%
Már Hitler is jól bűnbakot csinált belőlük (beszédeiben - belsőellenség), most ezt a szerepkört a kapitalisták is szívesen rájuk osztják.
2012. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
2012. máj. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 9324 ***** válasza:
58%
Tessék elolvasni a Mein Kampf-ot! Akkor a kérdéseidre is választ találsz.
2012. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
20%

Hogy miért? Mert hataloméhes, pénzsóvár hulladéknép, mindenkin átgázolnak, csakhogy az érdekbefolyásuk megmaradjon és növekedjen. Ennek kellene véget vetni.

(ezen a sok zsidócsahos tartalmatlan ömlengése se változtat, a lepontozás még kevésbé)

13:38-nak, 15:18-nak és 16:59-nek csípőből ment a mínusz szerecsenmosdatásért és natív trollkodásért. Feküdjetek le, holnap matek röpdoga.

2012. szept. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Mert közvetve vagy közvetetten, de rengeteg globális probléma hozzájuk köthető.

A pénzvilág csúcsán vannak, és ahol tudnak, visszaélnek a hatalmukkal.


" Mert kell találni bűnbakokat a rossz sorsunkért. A magyaroknak valakit mindig hibáztatni kell, mert ugye ők semmiről sem tehetnek."


A zsidásokat a Föld legnagyobb része megveti, és ez már 2000 éve se volt másképp, filoszemita kisbarátom. Ha képesek volnának a megszerzett hatalmukat jóra is használni néha, feleennyi panasz nem lenne rájuk.

Mondd neked valamit az, hogy szabadkőművesség? Sürgősen nézz utána.

A mínuszt pedig kaptad.


"Nem mindenki bántja a zsidókat, csupán a társadalom egy kisebb, ámde annál hangosabb része."


Történelem: elégtelen

Kaptál egy mínuszt is mellé.


"Túl sokat olvastad a kurucinfót."


Te meg a zsindexet, azért véded őket ekkora elánnal.

Neked is ment a mínusz.


"Ezt mind a kisujjadbol szoptad, vagy a mellektermekeidet nyaltad ide?"


Kedves cionista kiskomám, ezek mind nyilvánosak, de írhatok hozzájuk én is egy pár sort. Értelme nem sok van, mert úgyis nekiállsz ténytagadni és védeni a zsidás kis barátaidat, én mindenesetre tudok hiteles forrásokat linkelni.

Ha te nem tudsz, akkor rábsztál. Kaptad te is a mínuszt.


"Mert egy félművelt, befolyásolható alak vagy."


Képzeld, én is elolvastam, és ugyanaz van benne. Vagy mindkettőnknek rossz a szeme, vagy hazudsz, mint a vízfolyás.

Tőlem is kaptad a mínuszt a nagy zsidóimádatodra.


"Szokásos kurucos díszítősor. Nem kommentálom külön."


Mivan, zsindexéknél nem tanítanak érvelni? Szar ügy...

Felétek gondolom még mindig hagyománya van a köpkölődésnek. A ti fajtátok sose változik. Mínusz.


"Solymosi Eszter története nem éppen a valóságon alapszik..."


Oké, akkor a holokamu se úgy történt, ahogy a zsidás kis barátaid elregélik.

Játszhatunk ténytagadósdit, de csúnyán ki fogsz kapni abban is. Egy mínuszt máris kaptál.

2019. aug. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!