Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért bántja mindenki a zsidókat?

Miért bántja mindenki a zsidókat?

Figyelt kérdés
Mindenki bántja, pedig olyan rendes emberek, segítenek mindenkin.

2012. jan. 27. 13:07
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
10%

"Ennyi erővel gyűlöld a keresztényeket is, mert a keresztes háborúk során tömegeket mészároltak le. Plusz sötét középkor, inkvizíció, stb.."


A kereszténységet a zsidók egy kicsit a maguk malmára formálták az évszázadok során. Azért jöttek létre ezek a szemét gyülik, mint a jehova, vagy a hit gyülekezet. Sikerült még Jézusból is biznisszt csinálni.

A magyarok nem voltak ilyen hülyék 700 éve. Olvasd el az Ómagyar Máriasiralom teljes szövegét:

"Választ világomtól

Zsidó, fiamtól,

Édes örömemtől.

........

Zsidó, mit tész

törvénytelen!

Fiam mert hal,

bűntelen!


Itt nem arról van szó, hogy haragszik az ember rájuk, vagy ahogy a kérdésben szerepel bántani akarja őket. Arról van szó, hogy a hamissággal szemben a tudás és igazság az egyetlen fegyver.


Az embereknek elege lesz abból, hogy amerikai zsidók minősítik a pénzüket és tőzsdézgetnek a munkájuk gyümölcsével, és abból, hogy rátelepszenek az életükre.

2012. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
79%

" Azért jöttek létre ezek a szemét gyülik, mint a jehova, vagy a hit gyülekezet."


+ a katolikusok


"Itt nem arról van szó, hogy haragszik az ember rájuk, vagy ahogy a kérdésben szerepel bántani akarja őket. Arról van szó, hogy a hamissággal szemben a tudás és igazság az egyetlen fegyver.

"


Itt kezdődik a baj: zéró tudás/műveltség, hamis igazságok.


"Az embereknek elege lesz abból, hogy amerikai zsidók minősítik a pénzüket és tőzsdézgetnek a munkájuk gyümölcsével, és abból, hogy rátelepszenek az életükre.

"


Szokásos kurucos díszítősor. Nem kommentálom külön.

2012. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
4%

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad."


Nem tudom fel tünt-e, de semmi tartalma nem volt a szövegednek:))

2012. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
asd
2012. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
7%

adósrabszolgák vagyunk mind, nem tudsz tenni ellene!

Ha újra akarod kezdeni kell egy világháború, mert ami most van rendszer nem fogsz érvényesülni soha nem hagynak!

2012. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
87%

"adósrabszolgák vagyunk mind, nem tudsz tenni ellene!

Ha újra akarod kezdeni kell egy világháború, m"


Azért mert te hitelt vettél fel, én nem megyek lövöldözni.

2012. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
20%

Nem vettem fel hitelt! :)

De Te is ugyan úgy fizetsz adót a semmire!

Nem Te döntöd el, hogy akarsz-e lövöldözni vagy sem! Ebben a világban nincs olyan, hogy én vagy Te csak ők! Ha ők azt mondják homokzsák leszel akkor az is leszel!

2012. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
54%

Nem mindenki és nem ok nélkül.

És egyszer ennek is vége lesz.

2012. jan. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
53%
35/39 a fenéért pontoztatok le csak az igaza írtam
2012. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
21%

a # 20. (Időpont 01-27 15:54) hozzászólásra írnám

amelyik úgy kezdődik, hogy: "Figyelem, en most KOMOLYAN valaszolok."


Nem értem, ezek után hogy mondhattad, hogy:"A vilag leggazdagabb emberei kozott (Bill Gaetztol az angol kiralynoig) nincs egy zsido sem."

Bill Gates biztosan zsidó, akkor lehet, h az angol királynő is az?


Aztán a bankok többsége is zsidó kézben van:

Lazard Brothers, Lehman Brothers, Goldman, Sachs, Warburg ... stb de ha vki kicsit otthon van közgazdaságtanban, akkor az tudja, hogy a Svájci bankok több mint a fele Rothschild kézben van, ha már nem az összes! Aztán ha időben visszamegyünk, akkor ott vannak a Fuggerek, előttük meg a Medicik bank dinasztiák ... és akkor még hol volt Izrael?


Elárulnád hogy honnan érkeztek azok a szakképzett zsidó vendégmunkások? Mert én csak arról tudok, hogy kereskedéssel, pénzváltással kizárólak zsidók foglalkoztak Európa szerte!


Az antiszemitizmus is csak azért van, hogy a zsidókat összetartsa, a könnyebb manipulálás érdekében.


Az IBM is zsidó kézben van és nagyon jövedelmező üzletet kötött Hitlerrel, a zsidók deportálása kiirtása kapcsán, és még akkor is teljes támogatást nyújtottak Hitlernek mikor már az USA-val is hadban állt ...


A "kiválasztott népnek" semmi se szent, a jövedelmező üzletért bármilyen megállapodást képes felrúgni, de képes még a saját anyját eladni!

2012. febr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!