Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mekkora az esélye (kb) annak,...

Mekkora az esélye (kb) annak, hogy békés úton rendezik ezt az egészet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Irán sem akar nagyon háborút, de szerintem Oroszo. vagy Kína se.

Mekkora kb az esélye hogy békés úton tudják rendezni?


2012. jan. 17. 06:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert (ahogy a cikkben is) Oroszország a békére törekszik, gazdaságilag pedig fűződik Iránhoz, mert olajország.
2012. jan. 17. 06:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez mind Irántol függ.(már mint az,hogy békében lerendezik-e)

Irán az öböl/szoros elaknásítását tervezi,ezt USA nem fogja engedni.Az én véleményem szerint Irán meg fog tenni mindent,hogy ha már a harcot nem is nyeri meg akkor már a lehető legnagyobb pusztítást végezzen..

2012. jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt az elaknásítást te hol olvastad? Mert én rengeteg forrást, cikket végigolvastam, és ilyenről szó nem volt egyikben sem.


De Iránnak miért lenne érdeke minél nagyobb pusztítást végezni ha nem nyerik meg? Ezt se Oroszország (szerintem), se Kína nem akarja...

2012. jan. 17. 13:08
 4/7 Koteczki Attila ***** válasza:
Irán már oly közel jár hogy atombombája legyen annak esélye semmi. Hanem hagy fel a tervével akkor csak idő kérdése a háború
2012. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


A Hírt Tv-n láttam..azt hiszem olyan 17:30-18:00 között.

2012. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De Iránnak miért lenne érdeke minél

nagyobb pusztítást végezni ha nem

nyerik meg? Ezt se Oroszország

(szerintem), se Kína nem akarja..."


Te nem ezt tennéd??

Amikor már látod,hogy veszteni fogsz..megtennél mindent azért hogy az ellenségnek ne legyen haszna abbol,hogy övé az ország.

2012. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bence_ ***** válasza:

Irán az olajat aranyért adja. Válság alatt az egyik amerikai befektetés kezelő elvesztette az arany nagy részét, ezért Irán hőbörög. Befektetés kezelő meg ráuszította a magán hadseregét. (usa)

Ha ők kibékülnek akkor :) ha nem akkor gáz.

2012. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!