Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarország kilép az eu ból,...

Magyarország kilép az eu ból, mi történik velünk?

Figyelt kérdés
Ha kilép az ország az EU-ból. És én itt dolgozom Angliába. Akkor mi történik velem? Haza küldenek?
2012. jan. 15. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
nem hinném.
2012. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Az pont, az aktuális szerződéstől függ.

Vagy hazaküldenek, vagy külön jogászcsapat dolgozik majd értetek.

Amúgy meg, nem csak az EU-n belül vannak ott dolgozó emberek.

2012. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt a kilépést most feltételes módban írod, vagy el is dőlt, hogy kilépünk? Nem olvastam híreket ma.
2012. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
SEMMI
2012. jan. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Éhen döglünk
2012. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Félve írtam.... véletlen láttam egy EU-zászlót égető népet...rá katoltam és az okos Jobbikosok táncoltak rajta..:S És kicsit megijedtem...:D
2012. jan. 15. 19:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi történik??


1 nap alatt a hatszorosára nő a GDP. Tőlünk kér hitelt az IMF, majd szolidan leigázzuk Európát. Ez a jobbikos verzió.


Utána nem ajánlom hogy haza gyere, mert mint hazaárulót kivégeznének...

2012. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha kilépünk az EU-ból az nekünk csak jó lehet!Végetér a kizsákmányolás,de ezt nem fogják hagyni,szívni akarják a vérünket tovább.Sokkal többet fizetünk a közösbe,mint amennyit kapunk,mi ez ha nem kizsákmányolás!Ébredj magyar!
2012. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem fognak haza küldeni. Hisz dolgoznak olyanok is Angliában akik nem EU-tag országból jöttek.


Amúgy ha Magyarország kilép az EUból (ami szintén évekbe telne, a sok tárgyalás meg stb miatt) akkor az EU vámok újból hatályba lépnének, meg nem lennének EU-s projektek, támogatás stb. Bár az igaz hogy nekünk sem kellene fizetni.

Schengen az más téma (ha arra is gondolsz) mert pl Svájc vagy Norvégia is Schengen tag, viszont nem EU tagok.

2012. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Az történne,hogy a Jobbik által visszafoglaljuk nagy Magyarországot.cigányokat és zsidajokat deportálnánk vagy kivégeznénk.És az eféle brutalitástól senki sem mondaná,hogy Magyarország birka nép.
2012. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!