Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mikor omlik össze...

Szerintetek mikor omlik össze az eurozóna?

Figyelt kérdés

Egy neves pénzügyi tanácsadó (Vezér-Szörényi László: Dolce és a Kommerbank független tanácsadója 7 évig) , azt nyilatkozta, hogy 2013 májusára (plusz-mínusz 6 hónap), bedől az Euro. Ez mennyire lehet igaz?

14/L


2011. dec. 21. 17:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
45%

Ne higyj a sajtónak!

Utazz, nézz, láss!!

2011. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem már összeomlott.
2011. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
Holnapután, délelőtt fél tizenkettő körül.
2011. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%

2013 májusára (plusz-mínusz 6 hónap)

He?

Tervezet és vagy 6 hónappal előtte, vagy 6 hónappal később jön be?

Amúgy is, ez a valóságon fog múlni, nem a terveken.

Attól függ, hogy milyen változások lesznek itt:

1. szorosabb EU, illetve EEÁ (nem vicc, ezt hivatalosan is, az Euró megmentésére írták).

2. vagy az országok, egymás után lépnek ki az EU-ból.

Az EU, nem egy örökké tartó valami, mert ennek hamarosan vége. Ezt senki sem vitatja, de az már más, hogy hogyan tovább.

Több nemzeti valuta eltörlése során, megnekeülhet az Euró, illetve a szorosabb együttműködések, de már, központi irányítás árán.

2011. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
10%
Remélem még ma!
2011. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Minnél késöbb számunkra annál jobb!
2011. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem februárban, amikor a mormota kibújik az odújából, de csak akkor, ha meglátja az árnyékát. Ha nem látja meg, akkor talán jövő februárban omlik össze. Minden a mormotán múlik.
2011. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Igen en is lattam a riportot...roviden annyi, hogy o egy eleg okos ember ebben a kategoriaban, meg tapasztalt is, de az ilyen kijelenteseket mindig fenntartassal kell kezelni...vagyis van benne igszsag....

ja es meg 1 elgondolkodtato kerdes: Egy ilyen neves szakember ugyebar nem engedheti meg maganak, hogy pusztan adatokbol epitkezzen(azok meghamisithatoak), vagyis ha igazat mondott akkor kapcsolatai reven tud rola, vagy esetleg az o keze is benne van...majd kiderul...


ja es meg egy teny: az interjuban benne van egy broker is aki nyilatkozik, hogy felkeszult a valsagra es ezert sokat fog vele keresni...ezt hatarozottan cafolja Szorenyi Laszlo, : ez nem igaz errol tudok, mert a simor is igy kereste a vagyonat, de jegyezd meg : 200 an spekulalnak, 1 nyer sokat, es te mindig csak arrol az egyrol hallasz...

2011. dec. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
Engem inkább az izgat, mikor dől be a forint. Sajnos erre most nagyobb esélyt érzek.
2011. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

9# Én is azt tartom valószínűbbnek, hogy a Forint hamarabb be fog dőlni, pláne hogy ma is milyen szépen leminősített minket a Moody's (sőt még valószínűleg a Fitch is bóvliba sorol majd). De ha mégis valamilyen csoda folytán az euro hamarabb bedőlne, a Ft is úszna vele...


Mellesleg szerintetek most miben érdemez tőzsdézni? (csak tippeket várok, mert gondolom ezt senki nem fogja megmondani 100%-osra (: )

2011. dec. 22. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!