Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen változások következhetn...

Milyen változások következhetnek be a térképen az elkövetkezendő 20 évben?

Figyelt kérdés
Ezt most úgy értem milyen új országok jöhetnek létre,vagy milyen meglévők egyesülhetnek,milyen határváltozások történhetnek stb.
2011. dec. 18. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha a Jobbik hatalomra kerül, akkor vissza vesszük a magyar lakta területeket. Később pedig, amikor már megerősödött a gazdaság a többi is.
2011. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azért én azt kétlem hogy pl. a színtiszta román lakta területek visszakerülnek.A Vajdaság azért nem fog visszakerülni,amiért Koszovó sem csatlakozhat Albániához,Burgenland szintén esélytelen,esetleg a Kárpátaljára látok némi esélyt vagy Szlovákia déli részére,habár az már kicsit necces.
2011. dec. 18. 21:38
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha az első álma teljesülne,akkor alig maradna magyar az országban,mert mindent tönkretenne a háború. Szépszerével nem lehetne semmit visszavenni. A magyar gazdaság pedig soha nem jönne rendbe a Jobbik álmaitól.
2011. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Felvidék déli része, és észak-kelet erdély (székely föld) is szín tiszta magyar lakta terület volt, még is elbitorolták. Mi miért ne tehetnénk meg ugyan ezt, fordítva?
2011. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Mert mi felulemelkedünk a kicsinyes bosszúból
2011. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért mert nincs háború:) Ennyi erővel már Romániához visszacsatolhatnák Moldovát,fél Lengyelországot visszacsatolhatnák Németországhoz,Dél-Tirolt Ausztriához,Texast Mexikóhoz,a Kuril-szigeteket Japánhoz és még sorolhatnám
2011. dec. 18. 21:55
 7/17 anonim ***** válasza:

szerintem lényegi változások már nemigen lesznek -- ahhoz ez elég nagy, sok országot bevonó európai ellentétnek kellene létrejönnie.


a lehetséges verzió az, hogy Montenegró és Koszovó példáján fellelkesülve még kiválik néhány autonóm terület.


sokan beszéltek már itt Belgium felosztásáról, de szerintem a közeljövőben ez nem reális jövőkép.

2011. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Most nem is pont Európáról beszélek,itt max annyi hogy Ciprus egyesül,sztem Belgium se fog szét esni.Európán kívűl azért sok válságos terület van.
2011. dec. 18. 22:25
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

ma 21:55

románia mai területének nyugati része (erdély) magyar, déli része bulgáriáé, és nyugati része moldováé.

2011. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
inkább úgy fogalmaznék,hogy a nyugati része magyar,a déli rész bolgár,és Moldova területe pedig román.
2011. dec. 18. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!