Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tegyük fel, hogy Nagy-birtanni...

Tegyük fel, hogy Nagy-birtannia kilép az EU-ból. Akkor ezután csak vízummal lehetne odautazni?

Figyelt kérdés

Odauzás alatt úgy értem,hogy munkát vállalni?És ott élni?

Szeretnénk kimenni NI szám már van de csak egy másfél év múlva.Ha addig kilépnének,akkor ugyan olyan nehéz lenne kijutni mint amerikába?vagy elég lenne egy egyszerű munkavállalói vízum mint régen pl.:Németországba?Előre is köszönöm!(ja egyébként nem angliába,hanem skóciába mennénk,de gondolom az lényegtelen)


2011. dec. 12. 20:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok leállni egy ilyen "okossal" vitatkozni,mert nincs értelme.Te is biztos mindíg mindent jobban tudsz a többieknél.Am meg szerinted csak én telefonálhatok nekik?Arra nem gondoltál,hogy ismerősöm felhívta őket időpontért,mielőtt én kimentem volna?
2011. dec. 13. 18:02
 12/12 anonim ***** válasza:
Én inkább azon gondolkodnék, mi van ha Magyarország kilép az EU-ból... erre több esély van... :))
2011. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!