Kezdőoldal » Utazás » Európa » Moszkva csak télen szép, vagy...

Moszkva csak télen szép, vagy nyáron is érdemes odautazni? Olcsó vagy drága odautazni? Milyen jó tanácsokkal tudtok még ellátni ha szeretnénk odautazni?

Figyelt kérdés
és másfél éves babával mennénk
2009. jún. 21. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
én csak azt tudom h.nagyon drága...
2009. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

1.vagyok:


utoljára én 300.000Ft-ért láttam hirdetve,szállás nélkül...

2009. jún. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Olvastam valahol egy listát ,hogy melyik város a legdrágább.Moszkva állt az első helyen.(utána London)...
2009. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

[link]

Itt megtudod nézni az utazási árakat...

De akik előttem írtak azoknak igazuk van,mert maga a város drága....

2009. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttem haza onnan egy turistaútról, sok szépséget láttunk. Mondjuk egy másfél éves gyerekkel nem hiszem, hogy oda érdemes menni, a gyereknek nem jó, ha rángatják ide-oda, múzeumba-templomba. Az árak magasabbak, mint az itteniek. Iszonyú a tömeg, főleg a metrón, nem véletlenül mondják, hogy annyian vannak, mint az oroszok. A kaja miatt se érdemes kisgyerekkel oda menni, mi ketten kaptunk gyomorfertőzést még egy teljesen rendes szállodában is. Viszont gyerek nélkül óriási élmény ez a világváros. Az időjárás nyáron meleg, de nem elviselhetetlen.
2009. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!