Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tegyük fel, hogy Nagy-birtanni...

Tegyük fel, hogy Nagy-birtannia kilép az EU-ból. Akkor ezután csak vízummal lehetne odautazni?

Figyelt kérdés

Odauzás alatt úgy értem,hogy munkát vállalni?És ott élni?

Szeretnénk kimenni NI szám már van de csak egy másfél év múlva.Ha addig kilépnének,akkor ugyan olyan nehéz lenne kijutni mint amerikába?vagy elég lenne egy egyszerű munkavállalói vízum mint régen pl.:Németországba?Előre is köszönöm!(ja egyébként nem angliába,hanem skóciába mennénk,de gondolom az lényegtelen)


2011. dec. 12. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Tegyük fel, hogy Nagy-birtannia kilép az EU-ból. "


De nem lép ki.


"Akkor ezután csak vízummal lehetne odautazni?"


Nem, akkor se, ha kilépne. Honnan a fenéből jönnek ezek a feltételezések? :))))

2011. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát mert mindenki azt írja,hogy vége az Uniónak,Meg britannia kilép...stb. Ebből következik,hogy akkor nem lesz elég egy személyi...
2011. dec. 12. 20:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg tájékozódnál, akkor hallottad volna a TV-ben, vagy elolvastad volna egy angol újságban, hogy eszük ágában sincsen kilépni! Cameron miniszterelnök mondta személyesen. Több káruk lenne, mint hasznuk a kilépéssel.


Ha meg ne adj Isten kilépnek, vagy szét esik az EU akkor sem kell vízum, csak munkavállalási engedély, gondolom.


Amúgy hogy van neked NI számod, ha még nem vagy kinn? Azt legkorábban csak az országba érkezést követő 24 óra múlva igényelhetnéd telefonon.

2011. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Svájc vagy Norvégia sem tagja az EU-nak, mégis utazhatsz oda vízum nélkül most is :)
2011. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézd, mivel senkit sem kényszerítenek, hogy odautazzon, így aztán az is tök mindegy kell e vízum. Aki oda akar majd kér.
2011. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ma 21:12


Már korábban amikor kint voltam egy hetet csinaltattuk,es ismerosok utannunk kuldtek postan. na, igy van ni szamom...

2011. dec. 12. 21:43
 7/12 anonim ***** válasza:

"Már korábban amikor kint voltam egy hetet csinaltattuk,es ismerosok utannunk kuldtek postan. na, igy van ni szamom.."


1 hét alatt az interjú is megvolt? Azt kétlem!

2011. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az EU országai tagjai a Schengeni-övezetnek, így oda útlevél nélkül utazhatsz. Attól, hogy valaki kilép az EU-ból, nem válik ki automatikusan a Schengeni-övezetből. Szóval csak akkor kellene oda vízum, ha az utóbbiból is kilépne.
2011. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ketelkedjel. kezemben van a papir meg meg a boritek is amiben postaztak nagyokos. kepzeld kiutazasom elott mar volt idopontom,amikor megerkeztem mar egybol mehettunk abba az irodaba megvolt az egesz tizenot perc alatt es kesz.
2011. dec. 13. 07:25
 10/12 anonim ***** válasza:

"kepzeld kiutazasom elott mar volt idopontom,"


Az előbb mondtam, hogy az országba érkezésed előtt nem kérhetsz időpontot! Ne próbáld nekem bemesélni az ellenkezőjét!

2011. dec. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!