Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi ez a 140 százalék?

Mi ez a 140 százalék?

Figyelt kérdés
Rengeteg poént láttam ma az oroszokról amiben ez volt. Gondolom valami választási csalás, annyit tudok h Putin-nak köze van hozzá. Ki tudja?
2011. dec. 12. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ez: [link]

ezek pártok.

2011. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem vicces :(
2011. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem volt választási csalás. 140%-ig biztos vagyok benne.
2011. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és mik a százalékok? hogy hány százalék szavazott rájuk?
2011. dec. 12. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Egyébként akik tüntetnek, őszintén szólva, nem tudom, minek. Az exit-poll eredmények alapján Putyinék nagyobb győzelemre számítottak, úgyhogy az a meglepő, hogy csak 49 százalékuk lett. Azon felül: a független ellenzéki választást megfigyelő szervezet is 46 százalékot jósolt Putyinéknak, ahogy a külföldi megfigyelők 48-at. Nagyjából be is jött, nem? Akkor meg mire a nagy sírás? Persze voltak visszaélések szerintem is, de nem folyásolhatták be olyan szinten az eredményt, ahogy azt állítják. Ha Putyinék igazán csalni akartak volna, összehozhattak volna simán egy kétharmadot is, amit most elbuktak. Végül pedig: szerintem az orosz ellenzék egy röhej. Ilyen alakok indulnak az Egyesült Oroszország ellen, mint Zsirinovszkij meg Zjuganov? Ne már.
2011. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Az exit-poll eredmények alapján Putyinék nagyobb győzelemre számítottak, úgyhogy az a meglepő, hogy csak 49 százalékuk lett."


Nem hiszem, hogy Oroszországban meg lehet bízni egy exitpollban vagy bármilyen más felmérésben.


Nem véletlen, hogy a 49%-os eredményt, ami nyugat-európai mércével nézve elsöprő győzelem (nyugaton egy párt szinte sohasem kap 49%-ot), szinte rögtön mindenhol kudarcként értékelték. Ha a hivatalos eredmény 49%, akkor a valóságban ez sokkal alacsonyabb lehetett.


Másrészt az igaz, hogy Zjuganov és Zsirinovszkij nem alternatívák Putyinnal szemben, és a világnak sem érdeke, hogy ilyen ellenfelekkel szemben Putyin elbukjon.

2011. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!