Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor félnünk kell a...

Most akkor félnünk kell a zsidóktól?

Figyelt kérdés
Hitler óta "könnyes szemmel"olvastuk a szegény zsidóságról szóló szörnyű történeteket.Évtizedek óta alig-alig lehetett hallani róluk valamit.Úgy vonultak be a köztudatba hogy "jó kereskedői képességgel megáldott emberek,akik vagyonukat nem az emberek becsapásából szerezték",ha kellett még hitelt is adtak szegény rászorulóknak.Azt nem értem ,hogy milyen emberek ők ,hogy ilyen "közutálatnak "örvendenek,mi a céljuk,hogyan tudnak ártani az embereknek,nekem? Mert ugyebár a cigánykérdésnél egyértelmű a válasz,egy nem integrálható igénytelen,dolgozni nem akaró ...fajról van szó akik a becsületes embereken akarnak élősködni és még sajnáltatják is magukat.No,de a zsidók hogyan tudnak ártani az egyszerű embereknek?Tudom,hogy Politikusaink 5oo ezer zsidót akarnak betelepíteni magyarországra,de miért???...Kinőtték Izraelt? MI a fene bajuk van a szomszédos országaikkal,mert ugyebár a "Nagy csatlós"államnak ezen a féltekén vannak az energiatartalékaik /szerintük/,de Izraelnek talán nincsenek ilyen gondjai.Akkor nem értem!?Egy hozzáértő szakember írhatna valamit!

2011. nov. 28. 03:19
1 2 3 4
 21/33 mustafa33 ***** válasza:
37%
Első, ha valakinek ivóvíz kell, az nem olyan országot választ ahová minden szeny befolyik a szomszédoktól. Vagy a szomszédoké is kell, ahol a források vannak? Akkor meg minden O.K., visszaálítják Nagy Magyarországot. ☺
2011. dec. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 mustafa33 ***** válasza:
58%
És ha ez 500 ezer zsidón múlik, akkor jöjjenek, és még meg is köszönjük nekik. Mert mi ahhoz balfékek vagyunk.
2011. dec. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Musztafa!

Minek nekünk Nagymagyarországot visszaállítani,azért hogy elmondhassuk a világnak hogy kétszer annyi éhező Magyar van az országban,mint eddig?Vagy gondolod,hogy emelkedne az életszínvonal?Bár ha utána gondolok lehet hogy már nem sokan vagyunk Magyarok.Egyébbként ha a zsidóknak újra viselni kellene a sárga csillagot,úgy nézne ki a világ a műholdfelvételen mint egy NAGY virágoskert!

2011. dec. 1. 04:28
 24/33 anonim ***** válasza:
51%

tegnap 22:57


jójójó, ezt a Drábik féle cuccot már hallottuk ezerszer.


de komolyan arra alapozni, hogy ezt csak és kizárólag zsidók csinálják, sőt genetikailag kódolva van bennük (mint azt az első válaszoló propaganda oldaláról is olvashattuk) merő ostobaság és a proliság jele.

2011. dec. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
49%

"Egyébbként ha a zsidóknak újra viselni kellene a sárga csillagot,úgy nézne ki a világ a műholdfelvételen mint egy NAGY virágoskert!"


na és? joga van mindenkinek ott élni, ahol akar.


De legalább már tudom, hogy melyik válaszadó vagy te, kérdező :)

2011. dec. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
38%
Hogyne! Napi 24 órás rettegés ajánlott.
2011. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 mustafa33 ***** válasza:
37%
Aha, és te kérdező lennél benne a piros tulipán ☼ . De nem baj, ihaj csuhaj: "Virágok közt veled lenni..." Szeretem a virágos kertet, tele méhecskékel.
2011. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a hozzászólását,/volt közte értelmes is/,nagyon sok ötletet kaptam és ezzel párhuzamosan több internetes oldalról is bővítettem az ismereteimet,/nem csak Drábik!?!/.

Sajnos,megvagyok róla győződve,hogy a cigánybűnözés mellet létezik egy másik bűnözési forma is a pénzvilágban,amiben igen jelentős a szerepe a zsidóságnak,ezek az úgynevezett "mosolygós" bűnözők,akik a segítség látszatát keltve ellehetetlenítik egyes emberek életét/elveszik a vagyonát/,mert szerintem a spekuláció,mások hiszékenységének kihasználása bűncselekmény!!!:


"Piros tulipán"


"

2011. dec. 2. 08:21
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Mondom, hogy a zsidókkal nincs gond, de az izraeli maffiával vigyázni kell.
2011. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
48%
van gond a zsidoval felni kell toluk
2011. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!