Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kb. egy éve vagyok olvasója a...

Kb. egy éve vagyok olvasója a kuruc. Info-nak, de egy valamit nem értek. Egyszer védik a muszlimokat a zsidóktól, máskor meg köpködik őket, főle mert Európába jönnek. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
(Jobbikos vagyok)
2009. dec. 25. 09:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
A Kurucz-infó a leghazugabb az összes média között.Mindig keresnek valakit,akit szidhatnak meg gyűlölhetnek.
2009. dec. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
A muszlimok a Jobbik (és a szélsőjobb) érdekbarátai. Amíg a zsidók ellen uszítanak, nagy az egyetértés, de ha muzulmánok Európába jönnek, akkor csak koszos betolakodók. A szélsőjobb "szeretete" csak a gyűlöletben nyilvánul meg. A kurucinfó a barikáddal, a máriaországával meg a többi pár tucat hasonló oldallal együtt sanda, uszító szennylapok.
2009. dec. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Magyarországon (meg gondolom máshol is) minden újság, televízió meg média hazudik, meg kell tanulni a sorok között olvasni!

Kurucinfót szerintem főleg azért érdemes olvasni, mert bizonyos témákról szinte kizárólag csak ott lehet olvasni (pl. CB, ZSB).

Ezt a muszlim kérdést én sem igazán értem, talán arról lehet szó, hogy mint elkötelezett "antiszeméták", kötelezőnek érzik a zsidókkal szemben megvédeni a szegénypalesztinokat (ellenségem ellensége a barátom alapon).

Ugyanakkor viszont mint a Fehér Európa támogatói, ellenezniük kell a muszlim (nem fehér) bevándorlást és térhódítást.

Egy másik érdekes aspektus pedig az, ahogy rendszeresen elhallgatják, vagy a "megszállók elleni harcnak" állítják be a különféle aljas terrortámadásokat (még akkor is, ha ezek 99%-ban szintén muszlim és civil áldozatokat követelnek)

Hát mindenesetre ez így elég zavaros, meg kell tanulni a sorok között olvasni szerintem.

2009. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Meg azért érdemes olvasni, hogy tisztában legyünk rájuk biztos nem kell szavazni!
2009. dec. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
A szélsőjobboldalon nem árt, ha az embernek tudathasadása van, vagy esetleg egyáltalán nincs agya, sokat segít az ilyen gondolkodásból eredő problémák, bizonytalanság elkerülésében.
2009. dec. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Össze lehet ezt hozni logikailag: A palesztinokat védik az eredeti lakóhelyükön, de nem védik akkor, amikor ezt elhagyják, és mondjuk Európába költöznek. Mert nincs semmi baj önmagában a muszlim emberekkel és kultúrával, sőt meg is kell védeni, ha őket támadás éri, csak akkor van baj, ha a kultúrájukat mondjuk nálunk akarják gyakorolni, és ez ütközik a mi kultúránkkal és életmódunkkal. Szerintem ez tiszta sor, függetlenül attól, hogy egyébként mit gondolok a kurucinforól. (Ez itt most nem volt kérdés, ezért talán nem is kéne se köpködni, se az egekbe magasztalni őket.)
2009. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

10:43

Hát ez ideológiai szempontból kifogástalan érv, de hát a gyakorlatban nem hiszem hogy megállná a helyét.


A Kuruinfó gyűlölőktől viszont meg azt kérdezném, ha nem olvasnék kurucot, akkor ugyan honnan értesülnék olyan hírekrő, miszerint XY magyar embert meglincselte, megkéselte, felgyújtotta, agyonverte, elüldözte a cigány horda, vagy hogy XY politikus dugiba, fillérekért eladta a közvagyont valamely "közelkeleti befektetőnek"???


tévéből - NEM (mert ott az nem téma)

rádióból - NEM (mert ott ennek nincs hírértéke)

napilapokból - NEM (mert ott se érdekel senkit)

Indexről - NEM (na ne vicceljünk már!)


Tehát marad a Kurucinfó!

2009. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
12:15-nek. Senki sem mondja, hogy ne olvasd a kurucinfót. Az igazsághoz viszont akkor állsz a legközelebb, ha nem kezeled szentírásként az ott leírt híreket.
2009. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

"Az igazsághoz viszont akkor állsz a legközelebb, ha nem kezeled szentírásként az ott leírt híreket."


Ezzel tökéletesen egyetértek.

2009. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

A Kuruc info specialitása az, hogy képes egy cikkben egy adott történet minden szereplőjét oltani. Pl.: a Fradi-Diósgyőr mecces botránynál, oltotta a fradi szurkolókat, a huligánokat, a Dragónert, a diósgyőri szurkolókat, a rendőröket és a sport TV-t is.


Amúgy meg egyszer valaki nézze meg, hogy a Kuruc infon mondjuk a legfrissebb 30 hír közül, melyik szól valami mellett (pl. felépült egy szép kettőskereszt Máriaapátfalván), és mennyi szól valami ellen (cigányok, zsidók, négerek, arabok, amerikaiak, mszp-sek, fideszesek, bajnai, orbán, bokros, stb.).!

2009. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!