Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kb. egy éve vagyok olvasója a...

Kb. egy éve vagyok olvasója a kuruc. Info-nak, de egy valamit nem értek. Egyszer védik a muszlimokat a zsidóktól, máskor meg köpködik őket, főle mert Európába jönnek. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
(Jobbikos vagyok)
2009. dec. 25. 09:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
A 10:43 válaszoló leírta a lényeget.
2009. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

A kurucinfót jól el kéne különíteni a Jobbiktól. A kurucinfót egy újfajta zsurnalisztikai stílus megteremtése érdekli. Harsány, ripacs, néha-néha becsületsértő módon felhívni a figyelmet valós problémákra.


A Jobbik viszont valójában összefogott a legkisebb magyarországi iszlám szervezet, a Magyar Iszlám Közösség vezetőségével. Bolek Zoltán, a MIK elnöke a Jobbik önkormányzati külsős szakértője. Horváth Ádám, a MIK alelnöke pedig a promuszlim barikad.hu újságírója.

2009. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%

Mindenki maradjon a helyén.Ilyen egyszerű lenne.

A muszlimok maradjanak a saját országukba, mi se megyünk oda.A muszlimok érdekbarátok ADDIG amíg otthon vannak.

Pl nekem sincs semmi bajom a pirézekkel - biztos jófejek még akár barátok is lehetnénk- amíg nem jönnek ide és b@sszák szét az országot.


Gondolom te se örülnél ha az egyik osztálytársad átmegy hozzátok hívatlanul, kinyitja a hűtőt, elkezd enni szó nélkül belepuffan a bőrfotelbe bekapcsolja hifit és maximum hangerőn bömbölteti, és mindenfelé morzsáz.

2009. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%

"Egyszer védik a muszlimokat a zsidóktól, máskor meg köpködik őket, főle mert Európába jönnek. Hogy van ez?"


Ezt ők maguk sem rendezték még le magukban. A Jobbiknak is sok problémája származik abból, hogy nyugaton jelenleg éppen nem menő a zsidózás, mivel nyugaton most a muszlimokat illik gyűlölni, és a zsidók és a muszlimok gyűlölik egymást (és az arabok gyújtják fel a zsinagógákat, nem a skinheadek). A Jobbik néhány évtizeddel le van maradva az olyan nyugati szélsőjobb pártoktól, mint a BNP, ugyanis a Jobbik még az old school zsidózást nyomatja, és jó kapcsolatai vannak a muszlimokkal. Ez a nyugati testvérpártoknak nem tetszik persze. A Jobbiknak el kell döntenie, hogy Iránra kíván-e támaszkodni vagy a francia, brit és német testvérpártokkal kíván szorosabban bratyizni.

2009. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!