Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor félnünk kell a...

Most akkor félnünk kell a zsidóktól?

Figyelt kérdés
Hitler óta "könnyes szemmel"olvastuk a szegény zsidóságról szóló szörnyű történeteket.Évtizedek óta alig-alig lehetett hallani róluk valamit.Úgy vonultak be a köztudatba hogy "jó kereskedői képességgel megáldott emberek,akik vagyonukat nem az emberek becsapásából szerezték",ha kellett még hitelt is adtak szegény rászorulóknak.Azt nem értem ,hogy milyen emberek ők ,hogy ilyen "közutálatnak "örvendenek,mi a céljuk,hogyan tudnak ártani az embereknek,nekem? Mert ugyebár a cigánykérdésnél egyértelmű a válasz,egy nem integrálható igénytelen,dolgozni nem akaró ...fajról van szó akik a becsületes embereken akarnak élősködni és még sajnáltatják is magukat.No,de a zsidók hogyan tudnak ártani az egyszerű embereknek?Tudom,hogy Politikusaink 5oo ezer zsidót akarnak betelepíteni magyarországra,de miért???...Kinőtték Izraelt? MI a fene bajuk van a szomszédos országaikkal,mert ugyebár a "Nagy csatlós"államnak ezen a féltekén vannak az energiatartalékaik /szerintük/,de Izraelnek talán nincsenek ilyen gondjai.Akkor nem értem!?Egy hozzáértő szakember írhatna valamit!

2011. nov. 28. 03:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
39%
Noha en nem vagyok szakember, de en ugy tudom ez mind egy elore kiagyalt terv resze. A zsidosag akarja Magyarorszagot... sajat maganak. Ott akarnak lenni mindenutt. Azt hiszed ok csak Izraelben vannak? Egy nagy fraszt! Meg az USA-ban is nagy szammal vannak, ok kuldik a penzt Izraelnek. Az o kezukon van a banki halozat. Ok csinaljak a vilagvalsagot. Innen ami nekik kell pedig elarulom: az ivovizkeszlet! Bizony par evtized mulva a viz tobbet fog erni az aranynal...
2011. nov. 28. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
37%

Elozo valaszado vagyok. Mellekelnek egy oldalt is, most talaltam, erdemes olvasgatni:

[link]


Amugy nem vagyok semmifele fajgyulolo, de a vak is latja mit csinalnak... semmi jot nem varok.

2011. nov. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
47%

es az a legrosszabb hogy semmit sem lehet tenni :S

Magyarorszag sorsa mar el van dolve.....:(

2011. nov. 28. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Megnéztem a linket,köszönöm szépen!Atyaúristen,mintha egy fertőző betegségről olvastam volna,felállt a szőr a hátamon!Ajánlom mindenkinek aki még nem olvasta,jobb ha megteszi mielőtt véleményt nyilvánít!

Még nem tudtam "elemezni",így nem tudok hozzátenni a témához,várok még véleményt! Köszi!

2011. nov. 28. 05:29
 5/33 anonim ***** válasza:
34%
Hozzatennem, hogy a link amit adtam az a II vilaghaboru idejen keszult es az azelotti adatokat dolgozza fel... A jelenlegi szamuk ennel sokkal magasabb lehet.
2011. nov. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
43%
Ugy ertem a cikk ami ezen a linken talalhato.
2011. nov. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%

"Most akkor félnünk kell a zsidóktól?"


te komolyan megijedsz valakitől csak azért, mert zsidó?

2011. nov. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
58%

"Tudom,hogy Politikusaink 5oo ezer zsidót akarnak betelepíteni magyarországra,de miért???."'


ezt a baromságot meg honnan vetted?

2011. nov. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy hülye kérdés,de csak megkérdezem:mi volt a módszerük,hogy tudták az embereket becsapni/kizsákmányolni,mi az alapelv?,mert ha eladok valamit annak ellenértékéért én is adtam értéket.vagy spekulációval csapták be az embereket,vagy nem értem?
2011. nov. 28. 06:26
 10/33 anonim ***** válasza:
55%
nem is fogod érteni, ameddig elhiszel ilyen baromságokat, hogy be akarnak ide telepíteni zsidókat...
2011. nov. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!